RSS
poniedziałek, 05 czerwca 2017

 

może w końcu skończą się pogadanki, będące konsekwencją robienia ze mnie każdej osoby, która miała jakieś pretensje do osób związanych z tym ,,niezwykle ambitnym" projektem Robert uzyskał od konserwatora wojewódzkiego potwierdzenie, ze ten daje sobie narzucać opinię petentowi: developerowi, a ja...miałam w sądzie cywilnym, nie znając tej opinii, przepraszać, ze podważam jej wiarygodność. fajne, nie? i takto tę i inne rzeczy developer ,,potwierdził procesem z art 212. w większości..... nie mogłam się wypowiadać bo czegoś ,,nie udowodniłam. a ,,nie udowodniłam" bo prokuratura działała wg .... materiałów reklamowych developera i nie pozwalała udawadniać.

tak mozna zmienić treść kazdej umowy, każdego dokumentu...posługując się poświadczeniami nieprawdy uzyskanymi od urzędów czy urzedników.... czasem wprowadzając ich w bład. prezes... pisał elaboraty żaląc się mojej skarbówce. ale nie był to stalking ani nękanie, tak jak zlecenie ,,firmie reklamowej" nękania mnie poprzez przypisywanie mi fikcyjnych roszczeń i działań i poświadczania tym....nieprawdziwych dokumentów. do poświadczania takowych usiłowano mnie ...zmusić sadem.

 jakim cudem wyrok karny za fałszerstwo ma malarzyna, a nie prezes? ano takim, ze nie prowadzono dochodzenia na ten temat, nie mogłam więc jego wyniku podważyć.

co do pytania w programie: ,,czy moze wygrywają przetargi bo sa najlepsi" odpowiedź jest prowta. wystarczy przejrzeć dokumenty wysyłane do UZP. jeśli wymieniane podmioty posługują się swoimi  osiągnięciami, ok. ale jesli, podobnie jak w mediach tworzą ,,sztuczne sukcesy" lub wpisują sobie osiagnięcia, których nie znajdzie się w odp umowach czy zamówieniach publicznych , to takie konkursy, przetargi etc z załozenia są NIEWAŻNE( przykłady w linkach we wczesniejszych wpisach)

,,Pociag do nieba" nie jest sukcesem. jest sztucznie pędzonym na artykułach reklamowych ( łatwo sprawdzić... nie wdziale kultury czasopism a w dziale ,,reklama") o powtarzającej się treści. to nie krytycy czy teoretycy sztuki wypowiadają sie o wartości, w tym przypadku.

 jakie to niesie zagrozenie? ano ,,wybitni artyści którzy znaleźli się w muzeum" to podpisy, które sygnują wartość - takie ,,dzieła" z czasem stają się droższe i są traktowane jako inwestycja. pod warunkiem jednak, ze ,,artysta" jest wyjatkowy, tworzył w sposób nowy, miał naśladowców etc. to nie czasy Gierka gdy w muzeum wieszano kolorowe paprotki malowane przez górnika ( nie/ a może jednak...). za 50 lat spadkobierca bogacza wyjmie z sejfu zakupione ,,dzieło" a marchand który będzie je miał wycenić...pęknie ze śmiechu, bo jego realna wartość będzie znikoma( a może i znajdzie zamalowany podpis co zwyczajowo odbiera jakąkolwiek wartość WSZYSTKIM  pracom fałszerza)

ciekawe tylko czy chodzi o same ,,dzieła" i stad ta machina ukrywania wyroku czy o coś większego...np pozyskiwanie dotacji unijnych i ministerialnych ;) wygrywanie przetargów takim ,,mecenatem" lub ,,doświadczeniem", w przypadku zaś ,,szefa, do którego wszyscy mówili szefie"... przetargów na takie malutkie evenciki jak sylwestry TVP czy ...piwnicę świdnicką ( tu młody był ,,lepszy" od byłego własciciela połowy browarów w Polsce, jesli chodzi o prowadzenie lokalu z piwem ...ale to moze już ,,bigos po wrocławsku" z innej bajki)

 

 dziwne, ale zapowiedź nagrania pojawiła się 30 maja. i już tego dnia Prokurator Prokuratury Wrocław Śródmieście ( tak, tej, która wbrew zawiadomieniu prowadziła równoległe dochodzenie o ,,Andrzeju Jarodzkim i Prawach autorskich" choć nie miała do tego prawa...bo sprawa toczyła się w sądzie karnym. wydała ,,umorzenie" wybełkot  który mógłby, odpowiednio użyty, służyć zaprzeczeniu istnienia sprawy karnej. potem... gdy Prokuratura Generalna po kontroli nakazała jeszcze raz prowadzić dochodzenia /punktując ich tematy/ w zw z zawiadomieniami....prokurator ww oddziału napisał mi, ze ,, nie bedzie prowadził, wg niego były prowadzone poprawnie" . i nie dziwne ze Prokurator Generalny Seremet w owym czasie krzyczał w mediach, ze ,,ma związane ręce"

w piśmie z 30 maja też stwierdzenie, ze kolejne dochodzenie było ,,prowadzone poprawnie" fakt, poprawnie... zgłaszam , ze sfałszowano moje podpisy ( są identyczne na 2 dokumentach) w pozwie w kopiach ,,prawdziwość potwierdzona za oryginałem". Prokurator Pilarczyk prosi sąd o Oryginały, dostaje odpowiedź, ze nie ma ich w aktach i umarza z powodu...braku stwierdzenia przestępstwa. czy ona aby nie wyłudziła od sądu poświadczenia nieprawdy ( art 272kk)  ? alez nie....bo potem prokurator Ostrejko ,,prowadziła kontrolę" nie zagladając do akt gdzie wskazane pismo i stwierdziła, ze wszystko jest ok.

A TERAZ PYTANIE:  dlaczego powstało to wybitne pismo prokuratorskie i czemu/komu miało przeczyć lub co miało ukrywać? mi jakoś wciąż wychodzi, ze istnienie sprawy karnej miało ukrywać...już nie wspomnę, ze przestępstwa, których nigdy nie stwierdzono, bo nie rozpatrywano....

 w ten właśnie sposób po raz kolejny ,,uratowano autorytet spełniajacy warunek  pozyskiwania dotacji"

 brawo. genialne. zyczę Prokuraturze Krajowej duzo cierpliwosci, bo zaglądając w te akta.... można stracić nerwy.

 

16:52, radkamarcin
Link
czwartek, 16 lutego 2017

a to się porobiło. 

wyjaśniło się jakby parę wątków sprawy, a właściwie, znalazły się chyba powody, które mogłyby spowodować paniczne działania prokuratorów wrocławskich w październiku ub roku.

zacznijmy od ,zabytkowości Pociągu do Nieba" gdzie Prokuratura Regionalna zechciała na ten temat się wyrazić : za artykułem, odnoszącym się do strony internetowej Prokuratury Regionalnej wpis rzeźby do rejestru zabytków powodowałby....ochronę jej w zastanej formie i miejscu. Ustawa o Ochronie Zabytków zarumieniłaby się gdyby ustawy się rumieniły....6 letni ,,zabytek"?

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/prokuratura-chce-by-pociag-do-nieba-wpisano-do-panstwowego-rejestru-zabytkow,11505096/

dlaczego tymi licznymi dochodzeniami ( a raczej odmowami wszczęcia dochodzeń bez powołania jakichkolwiek wskazywanych świadków i dokumentów) zainteresowano się nagle w październiku 2016? moze to jest powód? do Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry dotarła skarga Posła Andruszkiewicza na temat działań pani Prokurator w związku z Aktem oskarżenia Justyny Helcyk, ta sama Prokurator Justyna Pilarczyk ( była asesorem, potem Prokuratorem Rejonowym, w końcu w Prokuraturze Okręgowej od początku robiła wszystko, by wbrew dowodom i dokumentom współ budować mit ,,Pociągu do Nieba" który to jest tak wielki i wspaniały, jak tylko Archicom go w sponsorowanych artykułach przedstawił ( i niesie to za sobą pozyskiwanie dotacji, element wspomagający wygrywanie przetargów, konkursów i wszystkiego, w czym ta oczywista wspaniałość może zabłysnąć) okazało się, ze pani Prokurator Justyna Pilarczyk wyprodukowała bubla prawnego-akt oskarżenia opart na artykule gazety wyborczej, nie dowodach ( cóż czy nie przeczyła już Ustawie o Prawach Autorskich w umorzeniu, które następnie Sąd zmiażdżył? ależ tak 1Ds1743/11 równocześnie nie tknęła innych dowodów i nie wszczynała innych dochodzeń, a gdy Prokuratura Generalna kazała je tknąć, omijano je nadal w kółko udając ze nikt nic....) http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4216-nasz-temat-ministerstwo-sprawiedliwosci-interweniuje-w-sprawie-justyny-helcyk

kilka miesięcy wcześniej o pani Justynie Pilarczyk pisał Paweł Miter ,,Prokuratorzy do Zadań Specjalnych) łatwo było więc namierzyć inne jej wybitne dochodzenia...

http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4089-tylko-u-nas-ujawniamy-nazwisko-prokuratora-scigajacego-ksiedza-jacka-miedlara-za-wygloszone-kazanie

więc zaczęło się pod koniec lipca- moje pismo dot fikcji literackiej i wróżenia z fusów ( nie powoływania dowodów i wybiórczego, delikatnie mówiąc czytania zawiadomień o przestępstwach/w poprzednich wpisach fot. dokumentów spreparowanych i przeczących samym sobie/ ) wylądowało w Komendzie Policji na Trzemeskiej....podległej nie tylko Prokuraturze Regionalnej ( wcześniej Apelacyjnej) ale i rejonowej Stare Miasto. zadano mi szereg pytań i złożyłam zeznania ....ale w Oświęcimiu ( uf przynajmniej jak znowu w kolejnej ,,odmowie" jakiś wrocławski prokurator mnie zacytuje, oryginał się zachował i mogę zaprzeczyć, lata doświadczeń w korespondencji wrocławskimi odmówieniami nie na temat ) i te zeznania zbierały kurz na jakiejs półce we Wrocławiu. nagle, po kilku miesiącach , zaraz po aferze z Prokurator Pilarczyk dostaję pismo od Zcy Prokuratora Regionalnego, p. Kasiury z sygnaturą jakiejś kontroli ( a zapomniałabym miał on dostęp do poprzedniej ,,kontroli" gdzie p. Grocholska Ostrejko sama swoje kontrole uprzednie kontrolowała i stwierdziła że w nich wszystko w porządku, choć one jakby nie widziały paru ważnych rzeczy, typizowanych art 272kk, 276kk i 270kk) natychmiast też przesłano ,,moje zeznania" i ,,moje zawiadomienie" razem z kurzem, który się na nich nazbierał do...Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, stamtąd do Kłodzka ( gdzie niedawno nie powołując żadnych dowodów odmówiono czegokolwiek, powołując się na ,,treść moich zawiadomień" i nic nie widząc - bo i w czym, skoro nic nie sprawdzano) w Kłodzku wylądowała całość. następnego dnia po otrzymaniu jej Prokurator Leszczyński ,,odmówił wszczęcia dochodzenia bo tak" ...znaczy nie, chyba całą noc smarował uzasadnienie na wiele stron ( albo je wcześniej napisał zanim akta dostał). mimo, ze wcześniej nie odniesiono sie do zarzutów i dowodów DOWODZIŁ, ze już prowadzono dochodzenia w tej sprawie i nie stwierdzono przestępstwa. i tak można w kółko, chyba pan Ziobro musiałby osobiście się o tym stosie bubli prawnych wypowiedzieć, by ktokolwiek przeczytał treść zawiadomienia....

tymże sposobem już pod koniec listopada powstało pismo bezsprzecznie zawiadamiające, że nikt nic absolutnie, my tu mamy porządek, a ta pani się bezzasadnie żali" w międzyczasie Prokurator Ogiński ( który po wytknięciu mu przez Prokuratora Prokuratury Generalnej omijanie treści zawiadomień przez jego prokurator Joannę Staroń, był łaskaw stwierdzić, że juz raz umorzył /cokolwiek wbrew tresci zawiadomienia/ i nie ma zamiaru tego weryfikować ( co tam Prokuratura Generalna) zaczął mieć chyba problemy  

 http://niezalezna.pl/82149-prokuratorzy-i-sedziowie-podejrzani-mieli-czerpac-korzysci-za-umorzenia-i-korzystne-wyroki

tymczasem Prokurator Joanna Staroń awansowała... najciekawszym wątkiem może się jednak okazać inne oskarżenie. w oddziale Prokuratury Krajowej w Katowicach zajęto się podejrzanymi kredytami na mieszkania, jakie zatwierdzał szef Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu.  

Czy to nie ten sam pan Dariusz Szyperski, który na swojego poprzednika ( Prokuratora Roberta Hernanda, i za czasów p. Seremeta i obecnie, zastępcy Prokuratora Generalnego/Krajowego) skargi i donosy słał? jeśli, to wstyd straszny kogoś się w ten sposób pozbywać i szkalować ( no skoro dwóch prokuratorów Generalnych z innych opcji politycznych obdarza zaufaniem, osoba ta ma zapewne nieposzlakowana opinię i olbrzymią wiedzę na temat systemu prawnego ), a samemu nie być krystalicznie czystym...

wg artykułu zarzuty dotyczą kredytów na uprzywilejowanych warunkach....na mieszkania. czy kontrola mogłaby ewentualnie pochylić się nad sprawdzeniem, czy nie ma to związku z odmowami przejrzenia jakichkolwiek dowodów dotyczących wiodącego developera na Dolnym Ślasku i we Wrocławiu? cóż, zapewne zbieg okoliczności.

https://warszawskagazeta.pl/felietony/pawel-miter/item/4540-pozyczkowe-przekrety-prokuratorskie-dotarlismy-do-szokujacych-informacji

. w aktach prokuratorskich wszystko jest na baczność z poprawnie uczesanym przedziałkiem i odpowiednim zrobieniem osób niewiarygodnych w pismach umarzajacych i odmawiajacych wszczecia śledztw. są też kontrole, które ,,kontrolują" oczywiście nic nie wykazały. z doświadczenia wiem, że nikt w kontrolach wyższego rzędu nie sprawdzi dokładnie akt, w których wskazuje się dowody, że nikt nie odniesie się do ŻRÓDEŁ tylko do takich pism. nikt, chyba, że Prokuratura Krajowa zażąda akt, co miało już miejsce w 2014 roku i jakiś rzetelny Prokurator nie przejrzy ich dochodząc do zaskakujących wniosków.

I wtedy Region moze stwierdzić, że nic złego nie widzi, bo przeciez przejrzał dokładniej i wielokrotniej ( taki był skutek 4 stron wypunktowanych o sygnaturach PGII Dsa 138/14 PGII Dsa139/14 PGII Dsa140/14)

 

niespodzianką okazała się opinia pracownika Narodowego Instytutu Dziedzictwa, sporządzona w grudniu 2016 roku za wskazówkami Prokuratury Regionalnej i Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków- sporządzona rzetelnie na podstawie wszystkich dostępnych informacji. niestety- cytuje wyłącznie opinię rzeczoznawcy Mirona Urbaniaka, Prokuratura ukryła sprzeczną z nią opinię Roberta Dylewskiego? tu w materii i za profesjonalistą wprowadza w błąd jakoby lokomotywa nie posiadała już znamion zabytku w 2009 ( a 2 opinia wskazuje za dokumentacją, ze przestała owe posiadać po potraktowaniu jej na zamówienie Archicom)

Jednak opinia pana Czartoryskiego z NID miażdży aspiracje developera, a za nim Prokuratury Regionalnej, by mieć 6 letni zabytek objęty ochroną konserwatorską. i tu, nie znajac zapewne, powtarza ukrytą opinię rzeczoznawcy- wypowiada się na temat fikcyjności ułozenia podwozia, wypowiada się o atrapie tendra, a na koniec wskazuje liczne braki w maszynie ( braki te powstały w celu wyprodukowania ,,dzieła sztuki" ale tym prokuratura się nie zajmowała, a chwalił się na swoich stronach nawet Jarodzki) , wskazując rzetelnie i zgodnie z ustawą, ze takie wady przeczą, jakoby zabytkowa nawet część lokomotywy mogła mieć jakiekolwiek zalety poznawcze zw z zabytkami. I ZNOWU PADŁ TRZON PR DEVELOPERA, 2 filar pierwszym był ,,wielki artysta Andrzej jarodzki i JEGO obrazy" to jakby wyrok karny, ale przede wszystkim opinia biegłego obaliła.


dziwny to zbieg okoliczności- podczas sprawy karnej, gdzie oskarzyłam skutecznie Jarodzkiego o fałszerstwo, wypowiedział się biegły sadowy na temat ,,jego" malarstwa. Archicom nie udostępnił dowodów, ale biegły dysponował dokumentacja wykonawczą, elektroniczną o b. dobrej rozdzielczości....nie mógł odpowiedzieć na kilka pytać. Tu historyk sztuki zmiażdżył wyjątkowość i geniusz artysty ZAPRZECZYŁ TEŻ BY KIEDYKOLWIEK WCZESNIEJ POWSTAŁ POCIAG DO NIEBA ZE ŚWIATEŁKIEM. czyli do pomysłu, za wyrokiem, Jarodzki ani Archicom prawa nie mieli.

w opinii dot rzeźby autor wypowiada się o Jarodzkim, jako autorze. no bo przeciez Prokuratura Regionalna, za nia Konserwator Wojewódzki nie przekazali tamtej opinii ani wyroku na ten temat, media sa pełne ,,przychylnych opinii" z tym, ze sponsorowanych ( tam nie ma jakości, nie ma nazwisk, są tylko niezliczone ilości artykułów bez autorów). i tak powtała niejasność. kolejna.

pozostaje więc czekać, aż Minister Sprawiedliwości dostanie ostatnią ,,odmowę wszczęcia" dot moich zawiadomień i postanowi sprawdzić....czemuż ja się tak w kółko ,,bezzasadnie" żalę na prokuratorów, którzy W TEJ SPRAWIE nic sobie zarzucić nie mogą ( w innych stawia się im poważne zarzuty dopiero, gdy akta trafiają poza Wrocławską była Apelację) oraz sprawdzi, czemu entuzjazm Prokuratury Regionalnej we wpisywaniu do rejestru zabytków się rozpłynął.

Chyba, ze Konserwator Wojewódzki otrzymaną opinię zignoruje, opierając się na PR developera. ale to niemozliwe, prawda? skoro niemozliwe, to dlaczego Prokuratura Wrocław Stare Miasto( 1Ds1743/11, 1Ds5156/14), Prokuratura Wrocław Śródmieście(3Ds126/13, 1147/14), Prokuratura Wrocław Krzyki- Zachód(2Ds87/14, 2Ds329/14) oraz Prokuratura Wrocław Psie Pole( 2Ds 105/15), a następnie Prokuratura w Kłodzku-1Ds988/15, 3Ds55.2016 nigdy nic nigdzie nie widziały, ba, nie brały pod uwagę sprzecznych dokumentów z sądów Prokuratur czy Skarbówek? na to pytanie Ministrowi Sprawiedliwosci mógłby zapewne odpowiedzieć Prokurator Dariusz Szyperski, szef, który zna swoich pracowników, powody  i metody ich działania ...

16:42, radkamarcin
Link
poniedziałek, 12 grudnia 2016

właściwie miałam już dość Wrocławia, bełkotliwego działania Prokuratury, zachowującej się jak PRowiec developera i innych z ekipki Dutkiewicza.

w lipcu , nagle, znalazło się pismo, które przesłałam za pośrednictwem Biura Poselskiego p. posła Zbigniewa Biernata do Ministra Sprawiedliwości, p. Zbigniewa Ziobry. tak na wszelki wypadek jak znowu coś ma zginąć lub w odpowiedzi nie na temat wrocławski ,,Wymiar Sprawiedliwości" coś wysmaruje, gdzieś się koia zachowa. nauczyłam się. w piśmie oczywiście przytoczyłam czego kilka Prokuratur Wrocławskich ( napierw Stare Miasto, potem Śródmieście, Krzyki- Zachód, Psie Pole, wkońcu Kłodzko też podległe szefowstwu we wro) nie rozpatrzyły i ominęły prowadząc jakieś dochodzenia na wydumane przez siebie tematy.

Paweł Miter zainteresował się pania prokurator Pilarczyk, która okazało się AWANSOWAŁA do Prokuratury Okręgowej.

tego już, wydawało by się, za duzo, ale nie, pani prokurator Grocholska Ostrejko, niegdyś w Prokuraturze Apelacyjnej we Wrocławiu, po zmianach Prokuraturze Regionalnej, po raz kolejny przeprowadziła kontrolę ( przeciwko kontroli, którą sama wczesniej przeprowadzała). no to mamy osobę nad prokuratorami ( oby tylko w mojej ,,nie sprawie bezzasadnej" , ale przeciez przeczytałam cała masę scanów innych dochodzeń ludzi traktowanych jak idiotów przez tą prokuraturę...jej nazwisko jakby pojawia się nieraz). I kto z podległych jej prokuratorów ma niby prowadzić dochodzenie przeciw...szefowej?

więc zaraz po tym, jak dziennikarz zaczął zadawac pytanie dostałam kolejne wezwanie na przesłuchanie z..Policji Wrocław Stare Miasto ( unikano nazwy ,,ul Trzemeska" a własnie wtedy ludzie kamieniami obrzucili tę cieszacą się zaufaniem komendę)

przemiły policjant na 2 końcu Polski z Komendy Powiatowej w Oświęcimiu skopiował moje wcześniejsze zeznania do których się nie odniesiono ( tu przynajmniej NIC NIE GINIE I NIE ZMIENIA TREŚCI) UZUPEŁNIŁAM I POSZŁO.... znaczy pałętało się po prokuraturach. Nagle w wigilię dosłownie wielkiej akcji CBA we Wrocławiu dostaję pismo, że z-ca Prokuratora Regionalnego, p. Kasiura coś szukał w tych tajemniczych aktach, które kilka miesięcy kurz zbierały i przekazał je....znowu wbrew tkzw właściwości miejscowej...do Kłodzka. szybciutko, tego samego dnia do dostali odmówili wszczęcia uzasadniając ( szkoda słów jak zwykle) na kilka sporych stron ( ale tam prokurator Leszczyński szybko pisze) i..... sprawy nie ma nie było i koniec.

no nie wiem czy taki koniec, bo w Prokuraturze Krajowej nadal istnieje i nic tam nikt nie zakończył póki co.

artykuł. całość w Gazecie Warszawskiej, 29 lipca 2016. jak widać to medium zmusza do pozornych działań pochowanych w innych miejscach przesławnych i wybitnych wrocławskich Prokuratorów.  tytuł wymowny ,,Prokuratorzy do zadań specjalnych"

trudno mieć pretensje do Ministra, przeciez nie mógł znaleść wszystkich nowych na wszystkie miejsca jest ich w Polsce pare tysięcy, nie miał tez powodu....przeciez nikt nigdy nie prowadził dochodzeń przeciw nim...odmawiał lub umarzał nie na temat i nie zaglądając do dowodów ( to łatwo sprawdzić, gdy Prokuratura wypożyczałaby zewnętrzne akta np Sądowe, zostałby ślad)

 

21:33, radkamarcin
Link
niedziela, 06 marca 2016

dziś 6 marca 2016 roku

 w porywie euforii po usunięciu prokuratorów zapanowała moda na pisanie listów otwartych do noiwych władz Prokuratury lub listów do Ministra. ja publikuję tylko ,,krótki spis" bo jest on podsumowaniem wpisów z ostatnich kilku lat. o przekazanie pisma poprowiłam pana Posła, a było ono tylko streszczeniem tego, co Prokuratorzy Wrocławscy  którzy potracili własnie stanowiska) pisali i co trafiało do prokuratury Generalnej. byłoby nie w porzadku ,,dorzyucać się" do setek pism dodajac niepotrzebnie pracy nowym urzędnikom.

17 lutego 2014 roku złożyłam zawiadomienie o popełnieniu szeregu przestępstw przez Prokuratorów Apelacji Wrocławskiej ukrywających przestępstwa  (?) , w trakcie min kontroli przed wejściem Archicom na rynek Catalist.  gruby plik pism z Prokuratur kolejnych szczebli ukrywał w swoich ,,umorzeniach" i ,,odmowach wszczęcia' istnienie treści realnych zawiadomień, dokumentów etc, co miało czasowy związek z rozprawami procesów sadowych. wraz z kopiami dokumentów i fotokopiami akt sadowych i prokuratorskich oddałam Prokuratorowi Robertowi Hernandowi, zastępcy Prokuratora Generalnego. w ciągu dwóch kolejnych lat kolejni prokuratorzy Apelacji Wrocławskiej .... zachowywali się zgodnie z planem nie prowadząc dochodzeń nt zawiadomień  (nie tylko moich) i w pismach uwierzytelniając fikcję osób zw z Archicom ( szeroko związanych) . kopie trafiały do Prokuratury Generalnej....

w 2010 roku gdy złożyłam pismo do Prokuratury usłyszałam od osoby najbardziej mi przychylnej na swiecie, ze w kazdej wojnie są ofiary i powinnam o tym wiedzieć, wypowiadając takim persono...wojnę. zrobiłabym wszystko, by cofnąć czas, bo z mojego powodu ... ,,ślepy złośliwy los i zbiegi okoliczności" zniszczyły osoby które chciały mi pomóc. i nigdy nie przestanę czuć się winna.

 4 marca 2016 roku roku zostanie w historii zapamiętany jako ,,Dzień Ziobry" młody prawnik, zacięty,uparty i bezkompromisowy, po raz drugi Minister Sprawiedliwości został równocześnie Prokuratorem Generalnym. już w objęcia ministerstwa złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą śmierć ,,Anody" który ,,popełnił samobójstwo wyskakując oknem" wg ubeckiego wymiaru sprawiedliwości ( przypomina mi to rozpowiadaną plotkę w okolicach...mojego balkonu ale nauczyłam się, ze nawet straszyć artystycznie elita nie potrafi kreatywnie tylko plagiatuje wydarzenia zaistniałe wcześniej). obecny minister nie musi być układowy i uczynny w stosunku do znajomych członków poprzedniego rządu, bo ten wybory przegrał i myslę, ze tysiace przypadków działań podobnych jak w moim przypadku poprzedniego ,,wymiaru sprawiedliwości" się do tego przyczyniło, zresztą wieszczył to już poprzedni Prokurator Generalny Prokurator Generalny p. Andrzej Seremet

już nastepnego dnia przerażona wyborcza informuje, ze Szefowie Prokuratury apelacji Wrocławskiej, ich zastępcy, prokuratorzy Okręgowi i Rejonowi stracili stanowiska. z nazwiska wymienia się prok. szyperskiego  ( poznałam jego z-cę p. Rolę) i Boć-Orzechowską ( poznałam osobiście zaraz po ,,wszczeciu prze nia kontroli" prokuratura wprowadziła w bład sąd oraz umorzyła dochodzenie prowadzone z kosmosu wbrew zawiadomieniu)

zmiany w Prokuraturach wrocławskich

niezmiernie mnie cieszy, ze te nazwiska juz nie będą decydować o ludzkim losie, ale jeszcze bardziej, ze teraz Prokurator Nadrzędny będzie mógł ingerować w podobne ,,postępowania" a nie tylko pytać i czekać co zrobi prokurator z dochodzeniem , aż do przedawnienia.

zmiany w prokuraturze...

oczywiscie dymisja szefa Delegatury Wrocławskiej Centralnego Biura Antykorupcyjnego też mnie cieszy, tam w 2012 trafiły dokumenty, których nikt nawet szczegółowo chyba nie przejrzał...

równocześnie wyszło, ze kilkudziesięciu dziennikarzy było podsłuchiwanych, oczywiście tych śledczych, tych, którzy mieli na uwadze...dobro publiczne. miała z tym coś wspólnego ww delegatura!

inwigilacja dziennikarzy za czasów PO

teraz zapewne do nowego Prokuratora Generalnego wpływają tiry pism z prośbami o powtórne wszczęcie dochodzeń. ludzie , których tragedie  którym biernie przyglądała się Prokuratura) poznałam chwilowo odzyskali wiarę w istnienie sprawiedliwości. cóż, pozostaje mieć nadzieję, ze pan Ziobro nie zmarnuje tej szansy. nieważne co twierdzi opozycja co krzyczy ,,KOD" ( który usiłuje obalić rzad by wróciło stare, zgadnijmy, komu najbardziej na tym zależy...) . tysiące ludzi wołali o pomoc na portalach internetowych, grupach i w stowarzyszeniach. zanim nie trafiłam na nietykalność  jednej z takich grup, nie potrafiłabym uwierzyć w te historie, przecież Polska jest w UE , fasadowo i medialnie jesteśmy takim cudownym krajem, ze aż mdło...

Jerzy Jachnik, który ze swoim stowarzyszeniem walczył od lat w imieniu ludzi pokrzywdzonych z bezmiarem niesprawiedliwości w wymiaże tejże.... został posłem i pozostał  oddany bezbronnym zwykłym ludziom. politycy obsmarowywani i poniżani okazali się bardziej wiarygodni, niż pomawiajacy ich politycy, a muzycy ( tez nękani i szykanowani) postanowili reprezentować wyborców w sejmie i tez nie uderzyła im do głowy woda sodowa. posłowie obecnego rzadu ( PiS) tez okazują się  ludźmi zainteresowani normalnymi problemami przeciętnych mieszkańców kraju a nie fochami celebrytów i pozostaje trzymać kciuki, by tak pozostało.

Prokurator Hernand został natomiast zastępcą Prokuratora Ziobry i w jego kompetencjach znalazła się walka z przestępczością zorganizowaną. mam nadzieję, że obiektywnie ( bo tak dotychczasowo wyglądały pisma z dochodzenia, nad którym się pochylił) zostaną wykorzystane pisma, które z różnych stron trafiały pod ta sygnaturę.

 

ale wracajac do dziwnych zbiegów okoliczności  (to prawie cały blog...stare wpisy):

w grudniu po zapytaniu prze Prokuraturę Generalna Prokuratura Apelacyjna przyznała ze Rejonowa psie Pole nie powinna sie zajmowac zawiadomieniem na równoległe prokuratury ( jakie ,,zajmować się" nic nie zrobiła 3 miesiace!) i odesłała dochodzenie do Swidnicy ( ta do Kłodzka) tak, by ,,brońboże" nie oddac innej Apelacji.

w tym samym czasie pani prokurator Okręgowa Boć -Orzechowska wysmarowała ,,kontrolę postępowań" na temat czegoś, co własnie jej okręgowi odebrano! dostałam kopię i zastanawiałam się, co to za pismo. pomyslałam ,, a może Archicom, na przykład znów na rynek giełdowyu wchodzi i potrzebuje wszelkich potwierdzeń, ze żadne postępowania go nie dotycza a umorzenia podwazone prze Generalna wcale nie są podważone?" taka też była wymowa pisma.

hm.... ciekawe  to nie wniosek, to zapytanie na wszelki wypadek gdyby Archicom znów chciał mi wysłać pozew z art 212.... min by mieć kopię poświadczającą o np fikcyjnych dokumentach, jak uprzednio...

Archicom wchodzi na Giełdę papierów Wartosciowych- 100 mln

zapewne dziwny zbieg okoliczności.....

tymczasem nowy Prokurator Generalny powiadamiany jest o kolejnych wrocławskich...dochodzeniach  w pismach lub listach otwartych ( tu Major Waldemar Fydrych)

blog Majora waldemara Fydrycha- list do ministra Ziobry

 

 

przy tym wszystkim zapomniałabym :D przeciez EUROPEJSKA STOLICA KULTURY 2016 WYSTARTOWAŁA PEŁNA PARĄ.

na poczatek oskarzono KUNĘ o zepsucie imprezy inauguracyjnej:

złośliwa kuna zepsuła otwarcie ESK 2016

 w międzyczasie zachwy budza kolejne estetyczne zabiegi, majace zachwycić wrocławian i gości:

jedną z kolekcji jest ławka która spowodowała zwarcie i wywaliła prad na dzielnicy ( tu kuny nie znaleziono) 

,,kochająca" kupa kamieni za 40 tys zł

klimatyczny i uwielbiany zaułek solny unowoczesniono:

zaułek solny

film o zaułku i nie tylko

takie ,,mniejsze sukcesy konserwatora" własciwie na nikim miejscowym nie robia już wrażenia, ile ich było... 

postmodernistyczna czapka na 100 letnim zabytku

ale wrocławianie nie przejmują się tymi małymi wpadkami , przecież ( ironicznie czy mniej) chcą go upamiętnić....

pomnik Dutkiewicza

oczywiscie ekipa ESK 2016 jest niepocieszona. ,,obiecano im pieniądze" ale się wycofano. tak, obiecał minister Zdrojewski ale nie dał i został europosłem, potem minister Omilanowska nakazał konsultacje społeczne i z żądanych 200 mln na 100% obiecała 20mln a pozostale ew miały być celowe każdorazowo. rzad się zmienił, nie słyszałam by minister Gliński obiecywał cokolwiek...ale warto przeczytać listę żalów i niespełnionych marzeń

 

a efekt? no może w zw z powyższym wpisem ktoś sprawdzi jak wygladają prośby o dotacje jakie wyliczenia kosztorysy i dokumenty do nich załączono.

czy Państwo powinno dokładac do tego co Dutkiewicz obiecał ( wiedząc ze go nie stać)? czy to będzie sprawiedliwe? gdyby ministerstwo powiedziało ,,miasto które wygra ESK 2016 dostanie na realizacje pomysłów 200mln" to Lublin Katowice czy Toruń przedstawiłyby bogatsze oferty i może...wygrały. moze więc Dutkiewicz powinien teraz pogrzebać w kasie najbardziej zadłuzonego w Polsce miasta i zdobyć pieniądze na swoje fajerwerki? wszak ESK 2016 ma reklamować głównie osoby z jego najbliższego otoczenia developerów, sztuke prowincjonalną współczesną czy koncerty na stadionie nie były najmocniejszymi punktami aplikacji....

roszczenia organizatorów ESK 2016

te same pieniądze idące na kulture jako celowa dotacja do jakiegokolwiek samorzadu mogłyby spowodować powołanie centrum kultury, muzeum czy innej placówki która rzetelnie rozliczana mogłaby słuzyc lokalnej społeczności. jakiejkolwiek. i zapewne nie generowałaby gigantycznych kosztów marketingowych, by ktokolwiek w mediach o niej wspomniał ;)

 

 

wbrew pozorom to nie jest radosny wpis. 2 dekady temu Wrocław był pięknym miastem, wartosciowym w zabytkach i ludziach. pozostalo pogorzelisko kiczowato intelektualne- ludzie co ciekawsi zaczeli wyjeżdżac lub przestali być dopuszczani do głosu w ,,miescie kultury"  a budynki poprzerabiano jarmarcznie....

20:07, radkamarcin
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 listopada 2015

w wyniku skargi ( poprzedni wpis z art 270, 271 272 i 276 kk) Prokuratura podległa Prokuraturze Okregowej we Wrocławiu podjęła śledztwo przeciw anonimowym Prokuratorom z prokuratur Rejonowych Stare Miasto, Śródmiescie, Krzyki- Zachów z art 231kk.Prokuratura Okregowa , w osobie pani prokurator Beć Orzechowskiej wysłała mi zapewnienie, jakoby nie widzi w tym nic złego.w międzyczasie przedawiły się niektóre zawiadomienia w zw z poswiadczaniem fałszywych w tresci dokumentów. przedawni się niedługo teczka akt z kontroli Archicom przed wejściem na rynek Giełdowy Catalist, gdzie UKS stwierdził, na podstawie wybrakowanych dokumentów co stwierdził. nie stwierdził tez niedokładnosci/nierozpatrywania skargi Emilii Juralewicz. Firma z powodzeniem na rynek wprowadziła akcje wartosci 30 mln, a potem, w 2013 je wykupiła. spoko. przeciez nikomu nie postawiono ŻADNYCH ZARZUTÓW.najciekawszym jest powtórne działanie prokurator Pilarczyk ( opisane ponizej) otóz Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia Psie Pole prowadzi dochodzenie ,,od stycznia do grudnia 2014" a p. Pilarczyk przesłuchała urzedników wprowadzonych w bład przez, jak sam się chwalił w sądzie, prezesa i komplementariusza Archicom ,,donosami". w 2015 też stwierdziła, ze tenze zadnego wykroczenia nie popełnił, bo nie stwierdził tego urzednik US Oświecim. jakim trzeba być beszczelnym? przeciez tego pana sprawdzać ma US z Wrocławia a urzednik z Oświecimia takich uprawnień...nie ma. cóż, jesli jego zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa prze p. Śródkę.... skończyło się umorzeniem ,,z braku dowodów" O ICH BRAKU POWIADOMIŁA WROCŁAWSKA PROKURATURA.... Z DOCHODZENIA PROWADZONEGO,...ZGADNIJMY....PRZEZ PROKURATOR PILARCZYK WŁASNIE.jest jeszcze jedno.umorzenie pani Pilarczyk zaskarzyła w sadzie rejonowym. Prokuratura teoretycznie taka skargę ma obowiązek przesłać w 2 tygodnie, a zrobił to po...paru miesiacach. sad przesunął posiedzenie do 10 grudnia. zapewne Prokurator ze Starego Miasta odwoła się, jak zwykle, ze przecież sledztwo ( jesli znów nie zostanie umorzone lub nie odmówi się wszczecia sledztwa nie na temat zawiadomienia i nie w tym czasie... będę w szoku) tego dochodzenia nie dotyczyło. DROGĘ WSKAZAŁA WŁASNIE SZEFOWA PROKURATURY OKREGOWEJ. Prokuratura Apelacyjna miała odpisac Prokuraturze Generalnej na moje zawiadomieniei tejże pytanie, ze po raz kolejny dochodzenie nie jest prowadzone na temat zawiadomienia i wskazanych zawiadomień. no przeciez ja się beszczelnie wtrącam a już tak niewiele czasu do przedawnień i szansy na zniszczenie akt....zostało, JAK MOGĘ?Prokuratura Okregowa. przypomnę, prowadziła już w 2013 ,, kontrolę" nic nie widziała....zobaczyła Prokuratura Generalna niedługo później w tych samych aktach, wskazując palcem, ze dochodzenia nie były w sposób pełny prowadzone, teraz te same prokuratury znów prowadziły dochodzenia tak, by nie odwołac sie ani do dowodów ani do zawiadomień....
ale nalezy przypomnieć, to nie tylko ,,branża kultury". och nie Archicom zajmuje ważne miejsce w Polskim Związku Firm Developerskich.

Znajdź mieszkanie u dewelopera z PZFD

 

Pani Dorota Jarodzka Śródka jest nawet szefową oddziału Wrocławskiego. tenze Związek zajmuje się głównie udawadnianiem, ze zweryfikowani ich członkowie są godnymi zaufania developerami, ze warto z nimi współpracować, zajmuje się tez, grupowo,organizowaniem imprez typu ,,Dni Developera". prezydent Wrocławia Dutkiewicz ( tak ten sam co rozbijał szampana na ,,Pociagu do Nieba" nadając temu rangę imprezy publicznej i który chwali się wrocławskim artysta A. Jarodzkim , fałszerzem, za sąddem, we własnym gabinecie) osobiscie partonuje, lobbuje i reklamuje te ,,wydarzenia". jednym z nich było wciagnięcie na listę ,,sztandarowych wydarzeń Europejskiej Kultury 2016" wybudowanie NOWEGO OSIEDLA na peryferiach miasta, gdzie miasto, z publicznych, developerom zagwarantowało infrastrukturę. Oburza się tez medialnie oskarzany, o odpowiedzialność swoich urzędników za ,,rozlewanie się miast" , a w tle.... bunty mieszkańców osiedli budowanych ,,w polu" , ze drogi czy tramwaju nie mają  aha developerzy ziemię pozyskiwali chyba taniej pod te osiedla właśnie dlatego, ze lokalizacja nieciekawa)


no ale tyle skojarzeń. przeciez osławione PZDF i Dni Developera pokazywały z dumą oferty developera GANT. efekt? firma wyprowadziła z kont majatek, a dziesiatki włascicieli mieszkań, lub ,,dziur w ziemii" zostali z kredyrtami, bez mieszkań. największa z afer była, z tego, co pamiętam, we Wrocławiu właśnie. PZDF cichutko odciął się od GANTa i dalej opierajac się na swoim autorytecie....przekonywał swoim nieskazitelnym autorytetem, który developer jest wart zaufania, który nie.tu mała afera, dla niektórych, duża osobista tragedia, o której przypominać będzie kredyt spłacany całe życie. gdy Sąd orzekł, okazało się, ze GANT wyczyscił konta . afera jak AMBER GOLD? alez nie, przeciez to jeszcze niedawno ,,szanowany i sprawdzony developer"po stronie pokrzywdzonych stanał mecenas Michał Hajduk- ten sam prawnik, który miał odwagę stanać po mojej stronie w sprawie karnej przeciw Jarodzkiemu.  GANT developer


niedługo później okazało się, ze kolejna firma, w tej ,,szanowanej grupie" brylująca ,,AS BAU"  padła. z konta wyprowadzono pieniadze, a ludzie spłacajacy kredyty za mieszkania od tego wspaniałego developera, dowiedzieli się, ze musza płacić syndykowi za nie...jeszce raz! znowu skandal, znowu pusta kasa, a na dokładkę okazuje się, ze bank udzielał kredytów w jakis dziwny i niespotykany sposób. rejon Prokuratury wrocławskiej :D nikt niec nie wiedział, nikt nie spostrzegł zadnych niejasnosci.w obronie pokrzywdzonych ( ludzi, którzy byli, a potem okazało się, nie byli, włascicielami mieszkań, które kupili) stanął Mecenas Mateusz Boznański  tak, ten pan pomógł mi w pierwszym etapie sprawy przeciw Jarodzkiemu) AS BAU developer

a teraz do skojarzeń. luźnych, subiektywnych. wrzesień 2010 rok. ja dostaję ,,wezwanie przedsądowe" bedace poczatkiem 5 letniej batalii Archicomu udowaniania prawdziwosci róznych pism, umów czy moich wypowiedzi ( z cazsem wychodzi, ze wyzyskuje się moje nazwisko do zasłaniania istnienia innych osób i ich skarg, a tu... działania Prokuratury są bezcenne w unikaniu istnienia zawiadomień czy dokumentów) jak sie okazuje, w tym samym momencie prezes Archicom Kazimierz Śródka i mąż prezesa i szefowej wrocławskiego PZDF Doroty Jarodzkiej Śródka biegnie do gazet z rewelacją. wynika z niej, jakby poszedł do CBŚ z wynikami badań detektywa który wysledził, ze p. Emilia ( patrz wyzej) ukradła mu 3 mln zł. afera na maxa! jakimś cudem przelewy dokonywane błędnie z konta firmowego przez księgową Archicom , z inna nazwą niż włascicielami konta ( za artykułem) nie są zwracane na pierwotne konto ( choć tak przeciez działał program automatryczny, bankowy) nikt też nie zwrócił uwagi, ze z konta firmy uciekło 3mln złotych. nikogo to nie dziwi? to zacytuję komentarz z brzegu( Prokuratura nie zadaje sobie takich pytań to szanowana firma, przecież):

Po pierwsze: jeśli ta Pani przez 36 miesięcy ukradła 3.000.000 PLN ..to oznacza że średnio miesięcznie przelewała na swoje konto 83.333 tyś.PLN ...bez groszypo drugie:...to z kolei oznacza że miesięcznie tak czy inaczej średnio przelewała  21.312 tyś.EUR bez lilkudziesięciu centów (licząc tylko po kursie 3.91-w przeszłości ta kwota musiała być raz większa raz mniejsza to wynika również z wahań kursu EUR jak i z faktu,że ja te kwoty uśredniłem )..i tu nasuwa się pytanie : Czy GIIF i CRIF zapadły na jakąś cudowną śpiączkę..?? nie wyłapały tego faktu tym bardziej że przelewy były skierowane na różne podmioty nie będące w jakimkolwiek powiązaniu z rachunkiem beneficjenta . aha i najwazniejsze, pani Emilia broni się, idzie do prokuratury ( za artykułami) próbuje udowodnić, ze była tylko kozłem ofiarnym piorąc pieniadze przez własne konto. Prokuratura nie widzi innych winnych ( jaka sprytna kobieta, ominęła potrzebę zgody na przelewy szefa, programy zabezpieczajace banków etc?) .

Efektem pani ( której skarga do DUS znalazła się wraz z moim i Marcina pismem w aktach pewnego razu, nie udostępniłam jej, bo to ,,tajemnica skarbowa" ale fotokopie przesłać do nadrzednej prokuratury....mogę, a, prokuratura nie widziała w tym nic złego, ta wrocławska, więcej NIE WIDZIAŁA TREŚCI ZAWIADOMIENIA)efektem jest artykuł po latach ( wazne, po 5 latach gdy przesdtępstwa skarbnowe,,,przedawniaja się). pełna i jedyna wina Emilii.  niezła księgowa, Haker programów bankowych w 1 osobie wyprowadzenie srodków z konta developera
dlaczego zainteresowała mnie sprawa tej pani? otóż... link do artykułu zamiesciłam na blogu i Archicom z art 212 bezskutecznie żądał...bym link usunęła, bo go obraża!
teraz pytanie: skoro z kont developera może niepostrzezenie zniknąć kilka lub kilkadziesiat milionów, potem gdy developer upada, pokrzywdzeni zostają kupujacy u niego lokale, skoro Prokuratura nie widziała nic podejrzanego w działaniach , a zaatakowała tylko pracownika....biura: jak kontrolowani są developerzy? przeciez na internecie nie mozna nawet wyrazić opinii czy podejrzeń, obrazą moze się dla nich okazać nawet autoryzowany prze tychze artykuł?czy GANT i AS BAU to jedyne wpadki?jakim cudem podczas kontroli DUS bez której wejscie developera na giełde nie byłoby mozliwe, DUS wypowiedział się o sprawie JArodzkiego fikcyjnie, w czasie przeszłym, odcinajac ja od Atchicom? jakim cudem rok póxniej pracownik DUS uinformował o kontroli dot FAŁSZYWYCH W TREŚCI umów zlecenie ( o takich samych donosy wypisywał do US ŚRÓDKA)tego się nikt nie dowie. no, chyba, ze odpowiednie słuzby, zamiast zawracać sobie głowę PRYWATNYM DETEKTYWEM ŚLĘDZACYM po sklepach zajmą się takimi notorycznymi błedami i przeoczeniami. Niemozliwe? alez mozliwe, w październiku zmienił się rząd, zmieniły się układy poparcia i zachwytu. medal od Ministra Zdrojewskiego dla ojca rodu Jarodzkich już nie przestraszy, raczej, urzędników, afera z wiceministrem MSW Ciskiem ( gdzie open Mind z dotacją na portfolio wybudowanym na.... pociagu do nieba i artyscie a więc narracji oszustwa) nie będzie już raczej komentowane jako ,,firma wspaniała z osiagnięciami"zmieniła się narracja? zmieniło się podejscie? Ministerstwo Sprawiedliwości i Słuzby pilnujace publicznych pieniędzy to obecnie zupełnie inne osoby, o innych priorytetach.tym samym całe ESK 2016 moze wygladać zupełnie inaczej, niż sobie Wrocław zaplanował. obietnicę stu milionów otrzymał od poprzedniego rządu na fundusze celowe. teraz moze się okazać ze reklamy developerskiego osiedla Nowe Żerniki-WUWA2 nie zachwycają ministerstwa.

 

 

 

za duzo? jest jeszcze jedna dziwna sprawa: Archicom żądał uparcie, bym zlikwidowała link do artykułu o wyroku na dr Piotra Gerbera. potem dopadały mnie wyniki ,,donosów" i plotek z wyzyskiwaniem mojego nazwiska i zobaczyłam wiele dokumentów. 2 inne zawiadomienia wyladowały w Prokuraturze Generalnej- o jego udziale w pociagu do nieba i potraktowaniu zabytku, oraz o tym, ze wrocławska Prokuratura nie wszczeła dochodzenia wskazanego prze OLAF z KE. oba nie były rozpatrywane i obecnie, jak umorzenie Pilarczyk, zaskarzone zostały w Sądzie. oba bardzo długo z Prokuratury trafiały do Sadu. Ale okazało się, ze pretensji i zawiadomień, ze Prokuratura miejscowa nie rozpatrywała zawiadoimień z tym nazwiskiem jest...więcej p. Gerber

pan Gerber jest też szefem prywatnych klinik szpitalnych nie tylko Muzeów ( obecnie już nie tylko Muzeum Przemysłu w Jaworzynie Śląskiej- rozbudowuje filię ,,Muzeum Rolnictwa" pozyskał dotację ministerialna na ten cel Piotrowice Świdnickie jak zwykle z szumem medialnym w tle , ale czy , jesli ktoś przed KE nakombinował w sprawie dotacji celowej, ma nadal prawo zarzadzać publicznymi daninami na cel kultury? no pewnie tak, przecież decyzje OLAF w Polsce nie mają  jak widać po działaniu Prokuratury Wrocław Stare Miasto) mocy prawnej

 

zapewne nie ma to zadnego związku, ale pani prokurator Pilarczyk brała czynny udział w dochodzeniach związanych z... lekarzami.

w jednym przypadku, za artykułem, doczekała aż pokrzywdzona umrze okradziona chora na raka , innym znów razem była jednym z prokuratorów prowadzacych dochodzenia na rózne tematy, za skarżącą, z gracją unikając sedna , jej kleżanka po fachu została oskarzona o powazne przewinienia w toku tych licznych dochodzeń z gracją  ukrywanie akt przed biegłym, fałszowanie akt

tymczasem coś się zmienia pojawia się nowy Minister Sprawiedliwości , koordynator do spraw Słuzb Specjalnych ( o...tu moze znajdzie pismo które CBA przesłało do Prokuratury Okregowej, ta, za sygnaturą do p. Pilarczyk....i na tym skończyły się jego losy, bez rozpatrzenia, w 2012). nowy Minister ( jakże on nieobyty z zastanymi zwyczajami, ,,rewolucjonista, jak śmie" krzyczą zapewne prokuratorzy) w pierwszych dniach zapowiedział, ze bąć się powinni ci, co popełniaja przestępstwa, a zwykły człowiek nie ma powodu- ten, który nie godzi się na korupcję i przekrety. wbrew pozorom to bardzo wazne oswiadczenie. przynajmniej dla mnie. przecież żadnego przestępstwa nie popełniłam, po prostu złozyłam zawiadomienie o przestępstwie. potem następne i następne, ale zadne nie było rozpatrywane. w 2014 przejrzał dokumenty  Prokurator Hernand w Prokuraturze Generalnej, po kolejnym ,,badaniu" wrocławskim ta Prokuratura przejrzała dokumenty i nakazała się zawiadomieniami zająć. po raz kolejny Wrocław zajmował się ,,wieloma watkami"  co juz opisałam i teraz znów prokuratura Generalna żądała pisma na temat czy te watki aby na pewno wyczerpujace i zgodne z zawiadomieniami... Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu ma odpowiedzieć, od jakiegoś czasu mam kontakt z innymi osobami, które składały enigmatycznie rozpatrywane zawiadomienia w zasięgu tej Apelacji i lokalnej  nowey elyty ,,w kulturze" zastanawiam się, czy do P Generalnej wysyłane są gotowe szablony , czy jednak ktoś , po raz trzeci pytany, w końcu zajrzy w papiery, w których Generalna widzi powody do prowadzenia dochodzeń, a wrocławskie rejonowe....wciąż nie widzą.

 

14:17, radkamarcin
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 września 2015

od ostatniego wpisu duzo się wydarzyło. otóz Prokuratura Generalna po ,,kontroli"której wynik przesłała mi Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu ( prokurator Ostrejko, ,,kontroli " podobnej dokonała Prokuratura Okregowa we wrocławiu, obie wyłacznie oparły się na wynikach ,,dochodzeń" i nawet nie zauwazyły, że gdy zaskarzyła umorzenie Prokurator Prokuratury R. Krzyki- Zachód poswiadczył umorzenie dochodzenia Ds6/14 mimo, ze podwazono je postanowieniem Kp161/14 a zawiadomienie i uwago Prokuratury Generalnej dotyczyły już Ds1147/14 czyli nowego w wyniku post sądu, dochodzenia. pośrednio Prokuratury zanegowały istnienie dochodzenia wymienionego w piśmie Prokuratury Generalnej...jakby nie istniało!. no ale to przeciez była ,,szczegółowa kontrola")

cóż, złozyłam zawiadomienie do Prokuratury Generalnej ( w slad za Dsa 138/14, 139/14 140/14) informując o ,,przeoczonych" podzcas kontroli wątków , co równoczesnie było zawiadomieniem o przestepstwie. poniewaz obecnie, po tym jak Prokurator Prokuratury Generalnej przesłał z uwagami ( i zapytaniem czy ROZPATRZANO WSZYSTKIE WATKI ZGODNIE Z ZAWIADOMIENIEM ....no i spostrzezeniami Prokuratury Generalnej), ale Prokuratura Apelacyjna nie znalazła w tym powodu by zmienić właściwość miejscową. cóż... pismo o własne ,,przeoczenia" które de facto przeczą Prokuraturze Generalnej odesłała tej samej Prokuraturze Okregowej, a ta  CZWARTEJ Z KOLEI PROKURATURZE REJONOWEJ WE WROCŁAWIU, tym razem dla |Psiego Pola. 

jakież było moje zdziwienie, gdy wezwana zostałam do potwierdzenia złożenia zawiadomienia o przestępstwie prze Prokurature Rejonową w Oświęcimiu ( tę o pomoc poprowiła Prokuratura Wrocławska, mająca prowadzić dochodzenie...mało, ze przeciwko Prokuratorom z równoległych Prokuratur tego samego okręgu, co raczej nie brzmi jak zgodne z regulaminem postępowania prokuratur, to....co do niejasnosci w działaniach PROKURATURY SOBIE NADRZEDNEJ) dochodzenie otrzymało sygnaturę 2Ds 105/15.

Biorac pod uwagę, ze OD 2010 ROKU CZYTAM W PISMACH PROKURATUR WROCŁAWSKICH ,,ZAWIADOMIENIE PANI RADOSŁAWY STACHURA DOTYCZYŁO [tu zazwyczaj tresc inna niż moje zawiadomienie, okrojona do watku który mozna nazwac bezzasadnym] upubliczniam czego dotyczyło zawiadomienie powiązane z ta sygnaturą. zgłoszenie NIE JEST POMÓWIENIEM ANI SZKALOWANIEM DOBREGO IMIENIA NP PROKURATOR PILARCZYK CZY STAROŃ, więc prosze o nieodgrazanie się, ze złamałam jakieś zasady, nie ujawniam tez dokumentów w trakcie trwania dochodzenia. Kopia tresci została w Prokuraturze Generalnej, więc nawet jesli w tresci pisma dot 2Ds 105/15 znów ktoś odniesie się do ,,mojego zawiadiomienia" lub ,, treści zeznań/dochodzenia" ŁATWO PRZED SADEM, PRZY OKAZJI ART 212 ( O POMÓWIENIA) BĘDZIE TO MOŻNA ZWERYFIKOWAĆ.

zawiadomienie ( co nie jest tajemnicą i być nie musi) dotyczyło za trescia akta, ,,umorzeń" i ,,odmów wszczęcia dochodzeń: :

 

 

W identyczny sposób ukrywano 2Ds250/12 zgłoszone ..., któremu zaprzeczono w 2014 roku w IC1182/10, umocowujac opinię rzeczoznawcy narzuconą przez Archicom Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków

 

 

 

2Ds359/14,1Ds5156/14 :

1.Prokurator Justyna Pilarczyk Prokuratury Rejonowej Wrocław Stare Miasto:

Ds3881/10, 1Ds 1743/11:

Art. 272, 276kk- zaświadczenie nieprawdy przed Prokuraturą Rejonowa w Oświęcimiu 2Ds362/12 działającą z zawiadomienia US Oświęcim dot zakresu zawiadomienia, ukrycie dowodów-efekt umorzenie śledztwa (2011)

Art. 272,276kk – ukrycie treści zawiadomienia dot przewlekłości ( w aktach ,,oryginał zaginął”) ukrycie pisma, do którego zawiadomienie się odnosiło ( ApIIIKo108/13) i wyłudzenie prze Prokuraturę Rejonową, z udziałem Prokuratora Prokuratury Okregowej Postanowienia ukrywającego zawiadomienie, fałszywie odnoszącego się do 1Ds1743/11 od Sądu Okręgowego, Wydział IV Karny Odwoławczy IVS27/13, w kontekście przeczącego również procesowi/wyrokowi VK323/12

Art271. powiadomienie ... w 2012 o zakończeniu i fałszywej treści dochodzenia przez Prokuraturę Rejonową Wrocław Stare Miasto

1Ds5156/14:

Prowadzenie dochodzenia wbrew precyzyjnemu zawiadomieniu, z uniknięciem  dowodów , wbrew art. .2 Kodeksu Postępowania Karnego , z uzyciem dowodów: powołaniem świadków/dowodów w postaci pism urzędów wczesniej sprowadzonych w błąd, oraz zaświadczeniem o fikcyjnych dokumentach i pominięciem tresci zawiadomień, a prze co ukrywaniem przestępstw w pismach procesowych:

- art. 272kk  świadków: ... i pracownika Urzędu Skarbowego w Jarosławiu, opierających się na opiniach prawnych i donosach Kazimierza Śródki z 2013 roku sprzecznych ze stanem faktycznym , ukrywających dokumenty, o których zawiadomienie z 1.10.2014 przesłane przez Prokuraturę Generalną do rozpatrzenia zostało ukryte i nie rozpatrzone mimo wskazania dowodów. Użycie w postepowaniu jako ,,uzasadnienie” korekty działań pracownika US wprowadzonego w błąd, ukryciem zawiadomienia o poświadczaniu nieprawdy w zw z dochodzeniem 1Ds1743/11 w pismie kontroli Dolnośląskiego Urzedu Skarbowego , ukrycie ,, rachunku” i oparcie się na pismie Archicom z nim sprzecznego prze DUS przez przesłanie w celu ukrycia zawiadomienia w aktach IVS27/13, ukrycie zawiadomienia przesłanego zgodnie z właściwością miejscową przez Prokuraturę w Oświęcimiu przez przesłanie do akt VK 323/12- zawiadomienie nie dotyczyło Andrzeja Jarodzkiego lecz Kazimierza Śródki, który ww nie był stroną w sprawie, ponieważ uprzednio p. Pilarczyk ukrywała dowody, odmawiała wszczecia dochodzeń i unikała dowodów wskazujących winę ww ( w wyniku czego część zawiadomień przedawniła się)

-art.272kk  uzasadnieniem , jakoby Pracownik US Oświęcim nie był w stanie stwierdzić przestępstwa, z posiadana wiedzą, ze Prokuratura w trakcie 2Ds362/11 została wprowadzona w bład/ukryto przed nią dowody, ukryto też związek z postępowaniem karnym ( przedmioty umów w zw z którymi ukryto podatek były dowodami Kradzieży Praw Autorskich, która nie byłaby możliwa bez zgody Śródki- prezesa który wbrew umowom uznanemu za winnego przekazał przedmioty do zmiany autorstwa

-art271kk poświadczeniem w uzasadnieniu, za fałszywymi zeznaniami oraz żądaniami poświadczenia nieprawdy w zw z IC1182/10, także w 2014 roku o ,,zeznaniach Stachury o umowach z rozliczeniem godzinowym” 

-ukryciem za  precyzyjnie podanymi( z numerami kart) dowodami       popełnianych przestępstw z art. 115, 116, 119kk Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych( w aktach VK323.12, IC1182/10, miały wpływ na wyroki sądowe)

2. Prokurator Joanna Staroń Prokuratura Rejonowa Wrocław Śródmieście

3Ds126/13

-art. 272kk poprzez wprowadzenie Sadu Karnego ( VK323/12) w błąd jakoby toczy się postępowanie przeciw min Kazimierzowi Śródce w zw z fałszywymi zeznaniami, poświadczaniem fałszywych dokumentów, z art. 115-119kk Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych przeciwko Prokurator Pilarczyk min o wprowadzanie w błąd co do dowodów dla 2Ds362/11 ( Sąd akta wypożyczył, skopiował zawiadomienie i odnoszące się do niego zeznania wskazujące dowody) . Sąd nie wniósł zawiadomienia min z art. 233kk, nielogicznym byłoby dublowanie zawiadomienia toczącego się dochodzenia, dopiero 18.09.2013 prokurator Staroń po wezwaniu na powtórne zeznania ( gdzie ukryła tez zawiadomienie późniejszego Ds1147/14) zmieniła treść prowadzonego zawiadomienia unikając faktycznego, bezprawnie dublując proces karny VK323/12 jednak poprzez unikanie dowodów umarzając to dochodzenie nie na temat zawiadomienia. Nie została pociagnięta do odpowiedzialności, umorzenie przeczy wyrokowi , nie wszczęto przeciw niej postępowania dyscyplinarnego, mimo, ze w aktach przejętego dochodzenia miała pełne dowody na przestępstwa wymienione w zawiadomieniu, i kopię akt sprawy karnej, której nie miała prawa dublować.

Ds1147/13 uprzednio Ds6/13 umorzenie uchylone Postanowieniem IIKp161/14

-wbrew zasadom art2kpk prowadzono dochodzenie nie powołując dowodów unikając sprawdzenia poświadczenia fikcyjnego dokumentu z 2008 roku sfałszowano treść w 2013 ( sprzeczny z nim złozono w IXC1120/13), pominięto wszystkie wątki zawiadomienia

-art.272 Prokurator wbrew zawiadomieniu żądał od sadu Oryginałów dokumentów wiedząc, ze w IXNc326/13 znajdują się potwierdzone za oryginałem kopie oraz powołanie się na treść dokumentu, uzyskując od Sądu odpowiedź ,,nie znajduja się w akttach wymienione dokumenty” a nastepnie zapytał podejrzaną czy podrobiła/przerobiła dokumenty biegłego pytając tylko czy podpisy ( na innych dokumentach) SA wykonane ta samą ręką i umarzając. Sąd wstrzymał proces IXC1120 ze wzgl na dochodzenie, ,,dowodem” miał być jego wynik. Ukryła przestępstwo poświadczenia fikcyjnych dokumentów, przerobienia dokumentów, poświadczenia przez Prawnika, oraz wyłudzenia na tej podstawie ,,długu”. Podobne ,,długi” pozbawiły srodków do zycia świadków ...

Prokurator Sztur Prokuratury Rejonowej Wrocław Krzyki- Zachód

Ds87/14

-przeciw art. 2 kpk, nie odniósł się do zawiadomienia odmówił dochodzenia unikając odniesienia się do jakichkolwiek dowodów wskazanych w pismie z 10.02.2014 ( PGIIKo1 519/14) , odmowa była ,,dowodem braku wiarygodności Stachura” w IC 1182/10 oraz ukrywała przestępstwo wyłudzania poświadczenia nieprawdy w 2011, 2013 od Sądu w IXNc1893/11 w celu uzyskania umocowania poświadczenia nieprawdy w promocji Archicom z pełnomocnictwa Śródki, wyłudzenia poświadczenia nieprawdy prze Prokuraturę Okregową w IVS27/14 prze wprowadzenie Sądu w błąd co do treści przewlekłości postępowania ( w podobnym celu- przeczenia związku 1Ds1743/11 z VK323.13, z Archicom i Śródką- Prokuratura Rejonowa wysyłała pisma o zakończeniu ww wbrew procesowi karnemu-nie rozpatrzone w 3Ds126/13)

2Ds359/14

- przeciw art. 2 kpk poprzez wymijające prowadzenie dochodzeń wbrew wskazanym precyzyjnie przestępstwom z fałszywym wskazywaniem na dowody, z ukryciem meritum oskarżenia, z zaświadczaniem nieprawdy w spr dowodów- odmówiono wszczecia bezpośrednio po otrzymaniu zeznań ,wskazywane przestępstwa i dowody( szczegółowo opisane w piśmie do Prokuratury Generalnej, PGIIDsa 138-140/14 z 19.03.2015),min:

- art.272kk wskazanie jako ,,dowodu” iż Sady VK323/12 i IC1182/10 nie wniosły zawiadomienia z art. 233kk przeciw Kazimierzowi Śródce- w czasie trwania procesów zawiadomienie było pozornie rozpatrywane, a Sady miały NT wiedzę( VK323/12 skopiowano część z tym związaną z 3Ds126/13, w IC1182/10 07.2014 Sąd dopytywał, czego dotyczy kontrola Prokuratury Generalnej- powołania akt karnych, które także powoływał , jakiego zakresu dochodzeń), nie dublowały go więc zgodnie z regulaminem, wskazywanie na powód ,, konfliktu Stachura z Śródka” choć zeznania precyzyjnie wielokrotnie poświadczały fałszywe dokumenty i fakty, wyzyskiwały nazwisko Stachura do ukrycia działań innych osób innych umów

- zajmowanie się wyłącznie przestępstwem skarbowym dot 2008 roku, choć wskazano wyraźnie: poświadczenie nieprawdy w aktach kontroli DUS z 2011 roku nt VK323/12, wysyłanie przez urzednika DUS powiadomienia o umowach zlecenie w trakcie procesu zw z prawami autorskimi- umowy były umowami o dzieło o podwyższonych kosztach uzyskania przychodu, a przedmioty tych umów do WYKONANIA FAŁSZERSTWA przekazał nie majac do tego prawa prezes i komplementariusz Archicom ,co fałszowano w zeznaniach prezesa promocji i IC1182/10, zgubienie czesci dokumentów prze DUS, wreszcie przedstawione 08.2014 przed IC1182/10 donosy prezesa poświadczające nieprawdę opiniami prawnymi, wykorzystane jako ,,dowody” wprowadzanych nimi urzedników US z Oświęcim i Jarosław ( uznane prze sąd, za nie wszczynaniem dochodzeń, za wiarygodne)

- ukrycie zastraszania: uporczywego nękania , stalkingu, pozbawiania środków do życia wyrokami na podrobionych dokumentach, pozbawiania pracy i wykluczania w środowisku, pobić w zw czasowym z dochodzeniami/wydarzeniami promocyjnymi .... Uznano ze ,,brak dowodów” nie zwracając się do wskazanych świadków, tymczasem w sposób cykliczny następują bezkarne,  szykany ,, anonimowe”w stos. do ww osób.

- art. 271 sfałszowanie przed sądem ,,prawomocnego umorzenia” dochodzenia 2Ds6/14 jak wskazuje Postanowienie , nawet Postanowienie IIKp161/14 nie było w stanie zmusić Prokuratora do poszerzenia dochodzenia 1Ds1147/14

- uzyskanie Postanowienia, które utrzymuje odmowę wszczęcia poprzez fałszywe, wybiórcze w kilku watkach tematy , na które odmówiono wszcecia dochodzenia, celowe doprowadzenie do przedawnienia się faktycznych zawiadomień powtórnie, po Ds87/14, pokretne i wymijające dowody wybiórcze odniesienie się do wskazówek Prokuratury Generalnej wyłącznie w zakresie i z unikaniem dowodów, który można uznać za ,,bezzasadny” . Wpływ na Postanowienie zapewne miał efekt pozornej Kontroli Prokuratora Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu, nie wykazującej, ze ODMAWIA KONTROLI stwierdzając poprawność wyboru tresci odmowy jako WYCZERPUJACEJ TRESC ZAWIADOMIENIA, odnosząc się do sadu. Ten jednak oparł się wyłącznie na tresci odmowy i tych częściach dowodów w tym zeznań, wkazujacych wybrane zagadnienia ,,nie na temat” 

 

w ostatnim piśmie z Prokuratury Generalnej czytałam, ze Prokuratura Generalna pyta Prokurature Apelacyjna we Wrocławiu min o to, czy ROZPATRZONO WSZYSTKIE WATKI ZAWIADOMIENIA. no cóż w 2014 Prokurator Prokuratury Generalnej dokonał kontroli akt ( takze wskazanego materiału dowodowego w aktach sadowych) i znalazł zasadność zawiadomień, w 4 stronach wymieniając, czego Prokuratura Wrocławska ,,nie zauwazyła' przegladajac te same akta 3 Prokuratury Rejonowe we Wrocławiu nie widziały NIC GODNEGO NAZWANIA PREZESTEPSTWAMI, w umorzeniach, odmowach wszczęcia nie tylko negowały istnienie postanowień sadowych, wciskały, ze wine prezesa wrocławskiej spółki miałby oceniać US z Małopolski.... ale i doczytałam się stwierdzenia ze coś nie bedzie rozpatrzane BO BYŁO UMORZONE.  w ten sposób prokuratura Rejonowa dla Wrocław Śródmiescie uznała , ze jej umorzenie jest wazniejsze niż UCHYLENIE TEGO UMORZENIA przez Prokurature Generalną i przekazanie do ponownego zbadania. no bo po co się Prokuratura Generalna wtrąca, przeciez Prokurator apelacyjny ładnie przepisze uzasadnienia rejonowych nie zwracajac uwagio na jakies pisma z Warszawy...miałam wrazenie czytać to przesłanie w pismach, pomiędzy linijkami ...

aha zapomniałabym. nie mogłam zaskarżyć umorzenia autorstwa pani prokurator Pilarczyk, poniewaz p. Ostrejko stwierdziła, ze zapomniała ona prowadzić dochodzenia o ULOTKI REKLAMOWE PRZEDMIOTÓW WYMIENIONYCH W WYTROKU VK323/12. ulotki? dowody w aktach ze Archicom ( tak sam twierdził) na swojej stronie fałszuje autorstwo,pokazujac ,,wystawe jarodzkiego"ze w swoim hotelu prezentuje sfałszowanego autorstwa jeden z ... JAKIE ULOTKI? czekam wiec na umorzenie z uzasadnieniem o ulotkach.... i juz naprawde nie mam siły czytać kolejnych ciekawostek.

aha do dochodzenia w zw z zawiadomieniem ( też za posrednictwem P Generalnej i po ponownym wszceciu dochodzenia) dosłałam meila z podaniem informacji i...dowiedziałam sie od Prokuratora Dorywały ( prokuratura Wrocław Stare Miasto) ze...dochodzenie zostało umorzone w 2012. szkoda, bo Prokuratura Generalna zna nową sygnaturę, nadana po kontroli akt i ponownym wszczęciu dochodzenia. po prostu ręce mi opadły, ale zaraz potem dowiedziałam się, ze zanim prokurator Dorywała do mnie napisał na moje pismo ODPOWIEDZIAŁ NA ADRES I NAZWISKO PANA SKŁADAJACEGO ZAWIADOMIENIE... tak o, przez pomyłkę.

nie będę liczyc pomyłek, ale to miło, ze w końcu ktoś się do nich zaczyna przyznawać. ciekwe, ile razy pisno do innych osób odpowiadajac na moje pisma. myslałam kiedyś, ze prokuraturę obowiązuje tajemnica korespondencji czy nie wolno jej wysyłać pism dot dochodzeń w trakcie ich trwania osobom innym niż zaangazowanym w dochodzenie jako pokrzywdzony czyy oskarzony. tak, tak myslałam, teraz okazuje się, ze pan dorywała moze sobie wysyłać gdzie zapragnie pisma do mnie, czy one są na temat? cóż niech je ktos przeczyta w Prokuraturze Generalnej. tam już kilkakrotnie dokładnie przeczytano pisma czy przejrzano akta. jednak Prokuratura Apelacyjna i Okregowa we wrocławiu stawia nacisk w swoich pismach na przekonanie, ze też ,,dokładnie i szczegółowo' sprawdza, choć dochodzi do innych wniosków, niż prokuratura Generalna, której podlega

 

 

tak przy okazji, niedługo Europejska Stolica kultury 2016 Wrocław. prezydent tego miasta rafał Dutkiewicz, jeszcze niedawno chwalił się swoim gabinetem mieszkańcom, w nim prezentuje ,,największych artyystów wrocławskich" a więc... min Andrzeja jarodzkiego z wyrokiem za fałszerstwo. tak ,,wielki" artysta ( sądząc po jego stronie niezbyt płodny) chyba będzie promowany w ramach obchodów ESK 2016 za publiczne pieniadze? wszak o jego wystawie informuje strona miasta www.wroclaw.pl, chwali się nim w ratuszu włodarz miasta, a pani Dorota Jarodzka Śródka i pan Kazimierz Śródka z Archicom na ,,mecenacie artysty" zbudowali sobie ogólnopolska promocję, teraz zaś bryluja w jednym z projektów na ESK 2016 ,, Nowe Żerniki"  czy też ,,WUWA)" 

dla przypomnienia: obrazów nie udostępniono sądowi, więc gdyby się okazało, ze ,,wielki Andrzej Jarodzki" nadal się nimi chwali oto one:

http://waniliowacd.blox.pl/html

aha przy okazji, w trakcie sprawy karnej i on i jego mecenas byli dumni z jego poczynań  uczyniania swoimi dziełami przedniotów innego autorstwa) a sam się chwalił, czy bronił, ze robił tak niejednokrotnie.... więc może znalazł innych autorów, docelowo SWOICH ,,dzieł"? kto wie?

a pan Śródka szef Archicom Studio- firmy projektowej, czy tak samo prawa autorskie rozumie? 

17:06, radkamarcin
Link
czwartek, 04 czerwca 2015

nagle media dostały szału, z prawej lewej i wirtualnej strony, bo jakto? pani premier podczas jakiegos spotkania w sprawie wyborów wspomniała, ze wynajmie się firmę hejtujacą, czy reklamujaca. co to znaczy? otóż ze sa takie firmy, majace ,,farmy" fikcyjnych nicków. w skrócie firmy podszywajace się pod fikcyjne lub istniejace osoby, piszace bzdutry....w komentarzach na forach rozmaitych stron. przerazajace?

http://www.rp.pl/artykul/1206171.html

to moze przypomnę. dostałam w 2010 pozew z art 212 gdzie Archicom, a za nim prezes objasniali, przytaczajac umowę z firma ,,marketingowa' oraz ,,oświadczenie" któte uprzejmie ostrzegało przed Radka Stachura , które ,,zmuszeni byli rozsyłać do mediów" ta ,,plotka" czyli pismo na podstawie fikcyjnych umów pomawiajace mnie o udział w fałszerstwie i podajace fikcyjne, aczkolwiek czyniace ze mnie aferzystkę i osobe niewaiarygodną powody, jakobym ,,miała atakować firmę/rodzinę oraz jej marke i dobre imię" stało się prawdą powszechnie znaną. panie od marketingu sprzecznie dość zeznawały komu to pismo wysyłały, ale pani Wiola Król wspomniała rzecz ciekawszą , jakoby ,,nikt jej nie odpowiadał wprost dlaczego nie cce współpracować w promocji artysty jarodzkiego i jego mecenasa Archicom, ale chodziło o bloga" hm... no tak  JAK MOŻNA FALSZERZA REKLAMOWAĆ CZY CHCIEC BRAC UDZIAL W JEGO MECENACIE- KAZDY DZIENNIKARZ MA POJĘCIE O PRAWACH AUTORSKICH.  te historie z palca wyssane, które trafnie podczas zenań aczył okreslić sam Andrzej Jarodzki, wielki artysta z wyrokiem karnym za fałszerstwo, były,,,hm ,, Prezes powiedział, ze antyreklama tez jest reklamą, na poczatku był zły a potem się smiał" śmiał się z tego, ze odpowiednio ubiora moje nazwisko i zrobia ze mnie ,,niepowaznego krytykujacego".  czyli stalking, nękanie i wykorzystywanie czyjegos nazwiska, w najczystszej formie.

w licznych komentarzach, bardzo licznych, które odbierałam, a takze komentarzach pod artykułem swiadczacym o wyroku na malarzynę czytałam przerazona ze ,,jestem skończona" ,, nic nie osiagnełam zrobiłam to z zazdrosci, zawisci, etc nie wiadomo o co....o ...wielkosc jarodzkiego" znalazly sie tez liczne opisy moich cech charakteru i dowodów mojego braku wiarygodnosci oraz przede wszystkim ostrzeganie, by przypadkiem nie chcieć ze mna wspólpracować bo moi pracodawcy ( a któzto/ Archicom? przeciez prezes sie wypiera przed US zebym w ogóle cokolwiek mial wspólnego z ta firma, przeciez umowy podpisyał ,,prywatnie" umowy o dzieło w zaden sposób nie wiążace mnie stosunkiem pracy, tylko wykonanym, dobrez, bo zapłaconym ,,dziełem") takie ze mna mieli przeboje, jak krąża plotki przytaczane w hejcie na forach...cała cysterna pomyj ,,zyczliwych" hejterów którzy ponoć mnie znali lub o mnie słyszeli, ba! nawet wiedzieli skąs, ze ja ,, z kazdym pracodawca miałam kłopoty, wszystkich oskarzałam" no słowem... basen pomyj z palca wyssanych...

i to niby było takie ,,niewinne" takie ,,przypadkowe" ale dobtze wiem co to byc ofiara marketingu szemranego. marketingu, który, o zgrozo, próbujac udowodnić zeznaniami w sadach potwierdzały osoby związane z ta przeklęta promocją, ścigajac się w...skargach na mnie. była tam Monika Stanisławska, która opowiadała o kłopotach ze mna podczas wspólpracy nad promocja ,,pociagu do nieba" ...oja jak ona pluła pomyjami. tylko, ze takiej współpracy nie było, bo mnie nie było w tym ,,projekcie" ...a zmyslono na ten temat całe elaboraty...Pani Wioletta Król była autorem ,,ofensywy sztuki" czyli reklamy wydarzeń artystycznych wokół rzexby- wernisazy promocji w mediach etc. wymieniłam z nia nawet korespondencję, by usuneła bezprawnie uzywane zdjęcie ,,obrazu Andrzeja Jarodzkiego" ale jakos nie miała na to ochoy, w sadzie nadajac tylko o obrazku z WOŚP  tez z wyrokiem. Pani małogorzata Udała przyznała się, ze pracujac w Archicom takie oswiadczenia posyłała gdzieś, uczciwie. obie panie razem w fundacjo open mind w portfolio sie chwalac ofensywa sztuki i pociagiem do nieba uzyskały 800 tys dotacji, media na nich i wiceministrze Cisku nie zostawiły suchej nitki ale, ale..... własnie wtedy pan prezes Archicomu ,,uprzejmie ostrzegał przede mna mój US" twierdzac, jakobym ja nasyłała na niego CBA i WPROST ( ten rzeczywiscie mógł go nachodzić, przeciez pisał o dotacji)

kto jeszcze ostrzegał? w pewnym momencie ,,przylepiła sie do mnie NATALIA STANKIEWICZ PROVOKE. nie traktowałam jej powaźnie, ot jakaś stalkerka przed która juz wiele osób ostrzegało na internecie. pani pozuje na walczacą z systemem, z władzami, opozycjonistkę, zdaje się znać wszystkich i przyjaźnić z wszystkimi. mi pisała o znajomym którego ponoć z nią łączyła wielka miłość  pytałam pan jej prawie nie zna) o innym przyjacielu który zastępował jej ojca ( cóż ten poznał ja kiedys w publicznym miejscu) i innym z którym współpracowała, ach jak współpracowała  (jw) . niedawno usłyszałam jej nazwisko od kolejnego człowieka, znów w innej częsci Polski- otóż teraz ta pani nie jest juz związana z panem Morawieckim ani z PiSem, teraz to ona działa u Kukiza, ach jak działa. prócz tego ,,bywa' ach gdzie ona nie bywa na wernisazach pokazach promocjach ksiązek. typowa ,,aktywistka ze swojej wylacznie aktywnosci bywania znana". ma rejon Katowice i okolice, co dziwne, we Wrocławiu ma konkurentkę, tamta jednak w mediach pcah sie do wywiadów i na razie jest odbierana umiarkowanie pozytywnie.

no i zaczełam mieć wrazenie, ze dziewczę jest damskim odpowiednikiem ,,krzykacza spod krzyza' podaje sie za czyjaś przyjaciółke/ współpracowniczke korzystajac z tego, ze przed jej stalkingiem ostrzega juz sporo osób i tym odbiera wiargodnosć kolejnym osobom. więc przy okazji, na wszelki wypadek wyjasnie: NIE ZNAM PANI NATALII STANKIEWICZ, WYMIENIŁYSMY PARE POWIERZCHOWNYCH INFORMACJI PRZEZ FB I WBREW TEMU CO WYPISYWAŁA, A MOZE NADAL WYPISUJE O MNIE NIE WIDZIAŁAM JEJ NAWET NA OCZY, A CO DOPIERO MIAŁABYM SIE JEJ Z CZEGOKOLWIEK ZWIERZAĆ. ot hejt, corraz mniej wierzę, ze robi to ludziom z potrzeby serca, z powodu jakiegoś niedomagania psychicznego, zachowuje się jak zawodowy marketingowiec szemrający , ot taki trol internetowy na zawołanie wypisujacy cichaczem na privach wiadrami...pomyj

https://www.facebook.com/natalia.stankiewicz

ile jest, firm, osób swiadczacych takie usługi? w 2014 dziennikarz wrocławski namierzył i zdemaskował ,,stadko fikcyjnych nicków z jednej farmy" i wyjasnił, jak toto demaskować. krok po kroku. w przypadku wspomnianym w artykule akurat nicki wychwalały, ale co potrafia, jesli za zadanie mają zniszczyć? Paweł Kukiz ... ładnie to ujał: 

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3453169,fikcyjni-wroclawianie-pod-niebiosa-wychwalaja-rafala-dutkiewicza,id,t.html

na szcęście po kilku latach hejt i stalking stał sie chwilowym tematem medialnym. przeciez wystarczy przeczytać jakiekolwiek forum pod artykułami w gazecie wyborczej czy polska times, dot kontrowersji/skandalu zw z bankiem, developerem czy politykiem. łatwo rozpoznać wsród komentarzy sztampowe ,, propagandowe" wpisy cykliczne i niby ,,dyskuujace ze sobą"

kiedys Paweł Kukiz okrzykniety został faszystą, idiotą, pieniaczem etc. minęło kilka lat, nikt juz nie wierzy w medialny hejt ( a były to oficjalne artykuły w ,,szanowanych" gazetach)  teraz ten sam człowiek, wciąż, jak wtedy, upominajac się o podstawowe prawa obywateli , czyli referenda i JOW uzyskał 20% głosów  na...prezydenta kraju, dziwne, prawda? cos się zaczyna zmieniać, ludzie juz z taka ufnoscia nie wierza hejtowi głównego medialnego nurtu? OBY! bo poznałam osoby które nie widza nic złego w robieniu komus czarnego Pr tak dla własnych celów marketingowych. i nie zyczę im , by zyło im sie ze stosowania takich technik dostatnio bezstresowo i przyjemnie.

gł nurt jak zwykle, krytykuje Kukiza, ze on krzyczy, ze mało kokretny i wiarygodny, bo jakis taki nerwowy i dosadny w komentarzach. a moze juz 20% ludzi w tym kraju go polubiło własnie dlkatego: bo sa nerwowi, dosadni , wkurzeni na panujacy ,,porzadek" i maja ochote krzyczeć? wracajac do poczatku wpisu: skoro Rząd planuje wciskać ludziom kity najmujac do udawania bezstronnych komentatorów...troli internetowych?

18:58, radkamarcin
Link
niedziela, 31 maja 2015

w przypadku, gdy dochodzenie zostało 2 razy umorzone prze Prokuraturę, a Subsydiarnym Aktem Oskarzenia zapadł wyrok sprzeczny z umorzeniem, przeciwko Prokuratorowi wszczyna się Postepowanie Dyscyplinarne. równoczesnie nie jest on juz obiektywny i nie moze prowadzić w zw ze sprawą dochodzeń. i co my tu mamy? Prokurator Pilarczyk w 2013 prowadziła jakies dochodzenie  nie informujac policjanta na jaki temat z kilku zawiadomień) ale po wyroku na Jarodzkiego odebrano wszystko jej Prokuraturze  pytanie, czy wszystko oddała jest retoryczne, podczas gdy nawet Sad Odwoławczy dostał pismo ze moje pismo zgineło i wysłano zamiast pisma z Apelacyjnej....akta dochodzenia zw z Andrzejem Jarodzkim, które były częścia sprawy Karnej)

Co dalej? no więc rykoszetem zygzakiem pani prokurator Pilarczyk prowadziła dochodzenie w 2014/2015 roku, 1Ds5156/14, przez 5 miesięcy, nie powołując dowodów i dublujac pana Sztura z Krzyków- Zachód po części. o co?

o to od czego została bezwzględnie odsunięta bo wyrok przeciw Jarodzkiemu, przeciwko Śródce nie mozna było prowadzić postepowania karnego w sądzie bo.... nie wszczynano i nie umarzano  a takze gubiono za aktami( IVS27/13) nic przeciw niemu.

ale zaraz zaraz.... Prokuratura Generalna 15.10.2014 wyraźnie na podstawie akt stwierdziła, ze mimo zawiadomień nie prowadzono dochodzeń pzeciwko prezesowi/komplementariuszowi Archicom Kazimierzowi Śródce. i co dalej?

Pani Prokurator Pilarczyk wybrała sobie takie szczegóły z zawiadomienia, które się przedawniły. że ,,nie ukradł praw autorskich w 2008/2009 znaczy nie bedzie prowadzić, bo się przedawniło":

- posłuzyła się art 101 kk o przedawnieniu, ale zapomniała, ze jest też art 102kk który gdy w innych przypadkach ( w sprawie?) toczy sie postępowanie, bieg przedawnienia ulega zawieszeniu.

- zapomniała ze wyrok na Andrzeja Jarodzkiego to 2009 rok popełnienia przestęptwa, ale przeciez art 116, 119 kk Ustawy o Prawach Autorskich a więc tkzw zakaz kontroli nad autorstwem ( proces cywilny gdzie Śródka jako komplementariusz równoczesnie podpisujacy sie pod umowami...umowom przeczył i przeczył prawom autorskim SZKALUJAC MNIE I POMAWIAJAC TYM O UDZIAL W FALSZERSTWIE OPISUJAC FIKCYJNE UMOWY NA FAŁSZERSTWO...ŻADAJAC POPARCIA TYCH BREDNI) , a falszywe nazywanie ,,dzieł" cóz mamy pismo ze spółki Archicom nazywajace jeden z obrazów z wyroku ,, obrazem Jarodzkiego" mamy zeznania tegoz Śródki z 2013, żądajace , bym kłamała... i 20 tys za to, ze podaję treść umów zgodną z faktycznym stanem.... i kolejne pisemko z 2014.... tego ządajace. TEGO PROKURATOR PILARCZYK MIMO WSKAZANIA NIE WYPOZYCZYŁA Z SĄDU BO MOGŁABY MIEŚ DOWODY, z zawiadomienia wiedziała, ze m usi je pominąć .

I OCZYWISCIE NIE MA SLOWA O VK323/12 BO PRZECIEZ TO WYROK Z SUBSYDIARNEGO AKTU OSKARZENIA, ZNACZY PODWAŻAJACUY JEJ WIARYGODNOŚĆ JAKO PROKURATORA- TAM MIAŁA UMOWY, DOWODY, PISMA ....WIEKSSZOSC DOWODÓW

- prowadziła sobie jeszcze, umarzajac z przedawnienia dochodzenie o wykroczeniu skarbowym. wezwała urzedników US z Oswiecimia i Jarosławia i zapytała ich czy Pan Śródka miał rację.... korekty Jarosław dokonał po ,,donosie z opiniami prawnymi" Śródki w 2013... ale o ich tresci dziwnie mijajacych sie ze stanem faktycznym juz nie kwiknęła.

Oświęcim, US.... nie dokonal korekty BO MIAŁ PEŁNĄ DOKUMENTACJE I TEN GENIALNY WYBEŁKOT ŚRÓDKI STRASZACY MNA- NASYŁAJĄCA NA NIEGO CBA I WPROST. ale pani Pilarczyk nie omieszkała wysmarować uzasadnienia, ze nie mógł urzednik stwierdzić winy pana Śródki/ Archicom. i tu perełka- gdy US w Oświęcimiu, w 2011 roku skierował skarge do Prokuratury ta zwróciła się o dokumenty do Wrocławia... Ds 3881/10, 1Ds 1743/11 TE DOCHODZENIA PROWADZILA NIE PROWADZAC ZA ZAWIADOMIENIAMI PILARCZYK. Prokuratura we Wrocławiu ukryła dowody, kłamiac jakoby zawiadomienie dot tylko obrazka z WOŚP, umorzono dochodzenie z zawiadomienia US . JAK WIEC US MIAL COKOLWIEK UDOWODNIĆ SKORO PANI PILARCZYK NAJLEPIEJ DOWIEDZIALA ZE WPROWADZONO W BŁAD URZEDNIKA? i na podst wprowadzenia w bład urzedników prze Śródke i ..... aspirant Węgrzyn która działała w dochodzeniach w imieniu pani Pilarczyk, doszła do wniosków w kolejnym umorzeniu....m dobra jest, z tym ze juz samo wprowadzenie w bład jest wg prawa przestępstwem, co dopiero swiadome tego wykorzystanie.mozna wiec nawciskać kitu urzednikowi, a potem zapytac go o zdanie i sie nim posłużyć. 

Pani Pilarczyk była asesorem, jakoś po Subsydiarnym Akcie Oskarzenia została Prokuratorem. czy aby nie zgrzyta to z opisem pana Andrzeja Seremeta, dotyczacym postępowań dyscyplinarnych? akt oskarzenia podwazył jej pisemko skutecznie, wyrok sadu rejonowego potem okregowego były sprzeczne z jej pomysłami....a w dowodach nic ponadto do czego ona sie nie odniosła.

czy to normalne? nieeeee, przeciez PRZEDAWNIENIE WBREW ART 102KK...  i wszystko zamknięte?

nie...pani Pilarczyk zacytowała tez ,,moje zeznania" no więc gdzies sobie wykombinowała BO JA TAKICH ZEZNAŃ NIGDY NIE SKŁADAŁAM  że ,,rozliczenie godzin o których jest mowa w umowach" TO JUŻ PRZESZŁO WSZELKIE NORMY.... umowy nie miały rozliczenia godzinowego, wiec całe ,,donosicielstwo" pana Śródki o takowych było przegięciem i miało go bronić przed oskarzeniem o fałszerstwo.... ale pani prokurator Justyna Pilalrczyk nie powołała akt karnych, gdzie miała te umowy, tylko w uzasadnieniu zacytowała fałszywie ich tresc. po co? no przeca inaczej pan Śródka działajacy od lat w imieniu Archicom starciłby wiarygodnośc.

Prokuratura Generalna juz po pismie poprzednim z prokuratury zażądała od Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu kontroli działań Prokuratorów, czy prowadzili dochodzenia zgodnie z wytycznymi Prokuratury Generalnej po przejrzeniu akt  pytanie retoryczne: prowadzili, ale unikajac jakichkolwiek dowodów. do 29 maja Prokuratura Apelacyjna miała się Generalnej wytłumaczyć...i? i co? i pani Pilarczyk ( nie wiadomo, no cóż postępowania dyscyplinarnego nie było, a ona dostała akta które jej odebrano i będac zaangazowana w dochodzenie ,, w sprawie" ... jakimś cudem znów nie powołujac akta i wycedzając sobie nie na temat oraz konstruujac treść umów wbrew umowom w uzasadnieniu.... sobie cos prowadziła)

mam nadzieję, ze w końcu Prokuratura Generalna zobaczy, co ta pani wyprawia. co wyprawiały 3 Prokuratury Rejonowe podległe Prokuraturze Okregowej ( ta jedynie zdobyła się na bluzg w kolejnym pismie, jakobym była osoba kompletnie niewiarygodna bo zaskarzałam wszystkie umorzenia... ach więc Prokurator Prokuratury Generalnej, i sądy, które podwazały te umorzenia uznajac moje zaskarzenia tez, wg ww ,,były kompletnie niewiarygodne") Prokuratura Apelacyjna pięciokrotnie pzekazywała dochodzenia Prokuraturze Okregowej we Wrocławiu, ta juz przy Ds1147/14 nie widziała nic złego w tym, ze w zawiadomieniu o sfałszowaniu podpisów w aktach umorzono dochodzenie ( pytajac o cos pani co złozyła te dokumenty oraz biegłego) NIE WYPOZYCZAJĄC AKT A WIEC NIE PATRZAC NA TE DOKUMENTY W OGÓLE. Nie widziała tez nic złego, ze Prokurator Staroń z zawiadomienia na zupełnie inny temat z wyraźnie zaznaczonym, ze POZA OSKARZENIEM O KRADZIEZ PRAW AUTORSKICH I ANDRZEJEM JARODZKIM- tu juz podwazyłam zdanie prokuratury...prowadziła bezprawnie własnie na ten temat dochodzenie.... przeczac wyrokowi sadu. 

czy przedawniło się wprowadzenie w bład 3 Urzedów Skarbowych prze ukrycie ,,rachunku" i związku ze sprawa karną? ALEZ WG PANI PILARCZYK PISM DO DZIS TRUDNO SZUKAĆ ZWIĄZKU MIEDZY JEDNYM A DRUGIM.

Pan Śródka i sam i w imieniu Archicom posługiwał się ,,mecenatem artysty autora obrazów" min organizowaniem ,,jego" wystaw... tylko obrazy jakby nie były jego kupił je od Stachura i Wiecziorkiewicz jako skończone obrazy nie nabywajac praw, bynajmniej, do czynienia w nich zmian, po czym oddał Andrzejowi Jarodzkiemu , ten nazwał ,,swoimi' a zmiany polegały na podpisaniu i dodaniu paru szczegółów, potem ten sam pan w sadach ,,udawadniał" ze inne umowy podpisał, niz były naprawde. opinia biegłego wyraxnie wskazała ze to były...obrazy a umowy, ze facet dysponowal prawami autorskimi ich nie mając.

PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE ONA JUZ CZWARTY RAZ PROWADZI WYMIJAJACE DOCHODZENIE UMARZAJAC I NIEKTÓRE PRZESTĘPSTWA NAPRAWDE SIE PRZEDAWNIŁY.

Cóz, tylko Prokuratura Generalna moze zaingerowac, a ja mam nadzieję, ze po przeczytaniu tych wspaniałych uzasadnień, ze ,,ja jestem niewiarygodna" to zrobi. bo od 2009 roku nion stop Archicom rozpuszcza bzdury na mój temat, ostrzegając oswiadczajac  i robiac ze mnie czarny charakter który niszcy ich, uwaga ,,dobre imię" ... i nie przestanie, bo przeciez gdyby wyszło, ze uzywano mojego nazwiska niezgodnie z prawda, to naprawde straciłby swoje ,,dobre imię" developer..... to nie moze się stać...

13:53, radkamarcin
Link
poniedziałek, 06 kwietnia 2015

jutro sie dowiem czy obraziłam Archicom, cóż w pozwie z art 212 5 lat temu gdy sprawa była w prokuraturze, ujęto, 

jakobym ,,mogła przeszkodzić w realizacji imprez towarzyszacych Pociagowi do Nieba" a w sprawie karnej o kradziez praw autorskich zakońzonej uznanym za winnego A Jarodzkiego dowodami było poawanie obrazów sprzedanych jako obrazy  nie na umowy na podmalówki jak próbowano wmówić i w Sądzie Cywilnym, nie w ramach Pociagu bo w nim nie brałam udziału próbowano przekonać, że wykonywałam prace Stanisławskiej czy Udały) tylko po prostu na zamówienie o obrazy. Archicom odzegnuje sie od związku z tym przestępstwem- klasycznym fałszerstwem, a to:

strona Archicom, 2011 prace ,,Andrzeja Jarodzkiego"

tu z kolei artykuł o debacie miejskiej i prezentacji ,,artysty" na zdjeciu przedstawiciele UM Wrocławia oraz współautorzy ,,rzeźby" ale i obrazy ,,mistrza"

a tu wystawa ,,Marzenia Spełniane" w Art Hotelu" oczywiscie obrazy ,,mistrza"

oraz zdjęcia z ,,wernisażu 2008" tu pierwszy raz zaprezentowano te obrazy, scrn pochodzi ze strony reklamujacej ,,pociag do nieba" 

dla porównania fotografie wszystkich obrazów z wyroku ( w internecie nadal masa zdjęc ,,obrazów Andrzeja Jarodzkiego" tych własnie! to chyba powód pięcioletniego tłumaczenia ,,kontekstu" i ,,motywu" że ,, informowałam nieprawdziwie". cóż Sąd Cywilny I instancji, mimo, ze wiele zenań często przeczacych ustawie o prawach autorskich i podpisanym dokumentom odnosiło sie precyzyjnie do powyższych zdjęć, nie uznał ww powołanych dowodów, mimo, ze własnie one były przyczyną zawiadomienia o przestępstwie

art 212 polega na tym, ze można zarzucać cokolwiek, ale pozwany musi udowodnić, ze to nieprawda. po kilkugodzinnych zeznaniach o tym ,,co słyszano" ,,jaka była treść dokumentów oraz ustaleń w sprzecznosci z dokumentami" byłam bezsilna. przecież NIE NAGRYWAŁAM KAZDEGO SŁOWA WYPOWIEDZIANEGO PRZE OSOBY ZWIĄZANE Z ARCHICOM, do tego nie nagrywałam za zgoda słuzb. więc wyrok jest po prostu wynikiem mojego nie udowodnienia , że coś nie mogłoby być obraźliwe. cóż, skoro pismo Prokuratury Generalnej  KTÓRA WYRAZIŁA PODOBNE WATPLIWOŚCI JEST MAŁO WIARYGODNE, skoro bez wyroku nie można opublikować żadnego powatpiewania wyrazonego w trybie przypuszczajacym. a wyrok nie zaistnieje, póki Prokuratura nie uzna jednoznacznie przestępstw- w tym przypadku SIEDEM DOCHODZEŃ nie odwoływało się do żadnych wskazanych dowodów, wystarczyły zeznania o dokumentach, o faktach, o czymkolwiek, choćby sprzeczne z wymienianymi dokumentami.

http://waniliowacd.blox.pl/html

19:10, radkamarcin
Link
czwartek, 19 marca 2015

sala 4 Sąd Apelacyjny ul. Energetyczna, Wrocław godz 11.15, Apelacja w rozprawie ,,o uszcerbek na dobrym imieniu Archicom.

wtorek, 24.03.2014

tresc? wysjsciowo tresc bloga który rownoczesnie z ujawnieniem był trescia załączona do Prokuratury. nie rozpatrzono nigdy dochodzeń zw ze straszeniem smiercią, z przestepstwami podatkowymi, z fałszowaniem podpisów, poswiadczaniem nieprawdy takze prze Urzednika US we Wrocławiu, kradzieza Praw Autorskich prze prezesa Archicom oraz uzywaniem bezprawnie przedmiotów ujetych w wyroku karnym za kradziez Praw Autorskich prze Andrzeja jarodzkiego ( te tutaj: http://waniliowacd.blox.pl/html ) oraz poswiadczaniem nieprady prze Archicom na temat umów mojego fikcyjnego udziału w ,,pociagu do nieba"  projekt pierwsze umowy swiadczą, był realizowany w 2009 roku ,,mój udział i prace podczas niego" miałyby udawadniać obrazy wykonane dla developera w 2008 roku!!!, a w czasie jak to cos stawiano pracowałam min przy: ekspozycji Muzeum Europy, rekonstrukcji polichromii w Muzeum Przyrodniczym, konserwacji/rekonstrukcji w muzeum Pana Tadeusza, przy tworzeniu imitacji antykizujacych stiuków w Opalenicy czy renowacji wnętrz w kościele na Ołbinie, ja i kolega od obrazów nie chcielismy mieć nic wsólnego z Archicom, poniewaz ten juz pod koniec roku 2008 zorganizował wystawę ,,obrazów Andrzeja Jarodzkiego" czyli naszych a prawnik usiłował nam wmówić wbrew prawu podatkowemu i przelewom, ze podatku płacić Archicom nie musi ) 

do dzis a mineło kilka lat internet jest pełen zdjec ,,wystaw Anrdzeja jarodzkiego i ,,jego" obrazów promowanego prze ,,mecenasa sztuki" Archicom. mimo wyroku. jest też ostrzezeniem dla innych BY NIE UZYWALI TERMONOLOGII FACHOWEJ, PONIEWAZ MECENASA MOZE TO URAZAĆ. nie szli do Prokuratury, bo i po co. nie wygrywali w sadzie bo i tak kradziez praw autorskich afiszowana bedzie prze szanowanego mecenasa mecenas nie fałszerz jego wyrok nie obowiazuje.

 

Sad Cywilny I instancji kazał mi przepraszać za umieszczanie informacji nieprawdziwych,min:

SŁOWNIKOWEJ DEFINICJI SLOWA PODMALÓWKA bo obraża Archicom  (ten przeczył jej uparcie w sadzie). definicji i zgodnym z nia opisowi słowa REWITALIZACJA

końcowemu protokołowi US opartemu na PEŁNYCH DOKUMENACH i zgodnie z ustawa o PiT ( Sad odrzucił dowód opierajac sie na.... opinii DUS która opierała sie na opinii o dokumentach ktorych jenak pokazać nie potrafiono) dodatkowo obraźliwym jest scan dokumentu US istniejacego.

obraxliwe sa tez fragmenty dotyczace straszenia smiercią prze osobę wymieniona z nazwiska ponieważ Archicom to obraża na podstawie wyrwanego zkontekstu fragmentu

Sad stwierdził, opierajac sie wyłacznie na opinii śwadków związanych z Archicom fnansowo i wizerunkowo ,ze jest to MECENASZ SZTUKI ( mecenas nie przeczy definicjom  h sztuki i prawom autorskim, ale to-patrz wyzej)

obraźliwy jest opis sprawy sadowej , w której 1 raz wygrałam z Prokuraturą.

wodpowiedzi na Apelację Archicom podwazył smo Prokuratury Generalnaej która wskazuje moje zawiadomienia o przestęprtwach, nigdy nie rozpatrzone, jako zasadne zawiadomienie i nakazuje powtórnie je rozpatrzyć 3 Prokuraturom Rejonowym we Wrocławiu  (efekt ponizej)

stwierdza też ze nie udowodniłam by wyrok mial cos wspólnego z Archicom i że pokazywano przednioty z wyroku jako Jardzkiego ( wiec dlaczego w sadzie karnym materiałem dowodowym były: strona Archicom, strona Pociagu do Nieba, filmy reklamowe Pociagu do nieba strona Ofensywy sztuki= materialy reklamowe Archicom w zw z pociagiem do nieba? SAD I INSTANCJI TE DOWODY MIMO WSKAZANIA POMINAŁ  przegladajac akta sadu karnego i wybierajac wsród nich tylko opinię iegłego- jak wyzej w częsci i niej każąc przeczyć

przeczyć zabytkowości lokomotywy wreszcie, mimo, ze TOCZY SIE RÓWNOLEGŁE  LUB I NIE) POSTEPOWANIE O ZNISZCENIE TEGO ZABYTKU , z zawiadomienia złozonego nie przeze mnie- zaskarzono opinię p. Urbaniaka wskazujac dowody którym przeczy, ONA ALE NIE POWOŁANA TYLKO WSPOMINANA W PROCESIE  ma udawadniać ze to zabytek nie był.

 

Prokuratury Wrocławskie prowadziły akies dochodzenia ale NIE WYPOZYCZYŁY ZADNYCH AKT SADOWYCH mimo ze w nich precyzyjnie wskazanych były wszystkie materiały dowodowe. jedno z dochodzeń NIE NA TEMAT ZAWIADOMIENIA prowadziła prokurator Pilarczyk, tak ta sama która umorzyła dochodzenie o kradziez praw autorskich, a gdy wygrałam w sadzie z prokuraturą, która reprezentowała została odsuynięta od dochodzeń w 2013 roku.... wbrew pismu Prokuratury Okregowej nadal sobie cos prowadzi.

 

pozostaje zacytować mickiewiczowskie ,,dziady" tak. ten fragment który cytowano w 1968roku. ,,Mecenas Sztuki szanowany" zmusza art 212 do przepraszania za uzywanie definicji slownikowych a Sąd to popiera. ten sam kaze przeczyć swojemu związkowi z kradziezą praw autorskich choć w samym pozwie wymienia materiały dla mediów i strony internetowe, które autorstwo przesuwały.

Archicom juz przegrał SAD KARNY UZNAŁ PROMOWANEGO PRZE NIEGO ARTYSTE ZA FAŁSZERZA  a teksty o ,,mojej współpracy z jarodzkim" które uwierzytelniano własnie w tym sadzie uznał za wyłącznie...linie obrony. nieudanej.rok temu prawie.

Archicommjednak uzyskał wyrok Sadu Cywilnego powtarzajacy po czesci legende i uzasadniany wyłacznie ,,przekonujacymi" zeznaniami osób ktore  z tej ,,promocji i mecenatu" czerpały wymierne korzysci.

w Europejskiej Stolicy Kultury owi ,,mecenasi" zajmuja pokaźne miejsce jako developer robiacy powtórkę z sukcesu legendarnej WUWY . 

ignoranca w stosunku do spostrzezen Prokuratury Generalnej , stwierdzanie, ze NIE MOGŁAM WYPOWIADAĆ SIE NA JAKIS TEMAT BO NIE BYŁO NA TEN TEMAT WYROKU  jest obrazem , jak moze wygladac ten kultularny rok z podobnymi przedstawicielami. muzeum Pana tadeusza wciąż nie gotowe a szkoda Mickiewicz i kilka jego cytatów  (jw) mogłoby  wskazać czy ta gigantyczna imporeza za publiczne pieniadze idzie w dobrym kierunku.

 

czy sad Apelacyjny uzna mnie za winna i kaze przepraszac za ,,informacje nieprawdziwe"? zapewne chocby były cytatem ze słownika, z ustawy o PiT czy wyrażonym w trybie przypuszczającym watpieniem ( takie samo watpienie okresliła Prokuratura Generalna), nowa elita, ,,mecenas" poczuł sie urazony. a ja... cóz uraziłam, bo ROZMAWIAMY W INNYCH JĘZYKACH. nieporozumienie jest więc wyrokiem a stalking  (wyzyskiwanie nazwiska/wizerunku osoby d poswiadczania nieprawdy, uparte nękanie- oj jest tego trohę, choćby ,,uprzejmych donosów" o fikcji w moim US )  nie jest stalkingiem jest... uprzejmym ostrzeganiem ...

22:43, radkamarcin
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7