RSS
sobota, 03 maja 2014

 

Andrzej Jarodzki Fałszerstwo Wyrok Sądu Karnego kradzież praw autorskich

Zapadł prawomocny wyrok karny na Andrzeja Jarodzkiego. wg Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych, dokumentów skarbowych, pizma z WOŚP jest winien zarówno kradzieży praw autorskich zbywalnych, jak i niezbywalnych, więcej- jego ,,autorstwo" jest bezprawne  art 49.2 art 22 Ustawy i Pit) Sąd w ciągu kilku lat nie odwołał się do Ustawy o Prawach Autorskicj w końcu wbrew umowom nazwał Andrzeja Jarodzkiego ,,współautorem" cóż jest fałszerzem w pełnym tego słowa znaczeniu, definicję przedstawił również biegły sądowy.

więc Andrzej Jarodzki z definicji jest fałszerzem, pokazywał wystawiał publikował, jak twierdzi sprzedawał obrazy innych autorów bez ich zgody jako swoje ,dołączył do Van Meegerena i Steina, jednak nadał dumnie wystawia publicznie i w witrynie internetowej ,,swoje obrazy"

w ciągu tygodnia zapadły jeszcze dwa wyroki  (cywilne) w związku z naruszeniem praw autorskich we Wrocławiu:

Waldemar Major Fydrych udowodnił przed sądem , że Wrocław bezprawnie używa krasnoludka z kwiatkiem - symbolu Pomarańczowej Alternatywy w promocji miasta  ta sprawa była naprawdę głośna, miasto finansowało nawet ,,sztukę poniżającą POMARAŃCZYK"  symbol, jak i ruch Pomarańczowa Alternatywa znany, wg władz Wrocławia jak znany można sobie z niego korzystac... wg sądu nie.

,,Ponton" Jankowski, także związany z Pomarańczową Alternatywą wygrał sprawe z Allegro które bezprawnie korzystając z jego wzoru krasnoludka, wyprodukowało stojaki rowerowe i porozstawiało po mieście.

dlaczego wspominam? OBRAZ KTÓREGO PRAWA AUTORSKIE UKRADŁ JARODZKI ,,POCIĄG DO NIEBA ZE ŚWIATEŁKUEM" BYŁ OBRAZEM STWORZONYM WYŁĄCZNIE NA WOŚP i oddany na aukcję, nawet on sam zeznał, ze nie miał związku z ,,rzeżbą miejską" malarza która przy udziale i współfinansowaniu władz miejskich stanęla we Wrocławiu... a jako taki i ,,swój" fałszerz wykorzystywał zdjęcie obrazu!

gdyby nie to pewnie nie skończyłoby się sadem cywilnym. reszta...kilkanaśbcie duzych obrazów miało ,,udawadniac ze ma czeladników" ot...wrocławski lans bez poszanowania prawa.

PREZES ARCHICOMU NIE ZOSTAŁ NIGDY POSTAWIONY W STAN OSKARZENIA. czekam więc, aż przestanie fałszować treść umów ( raz w prokuraturze, dwukrotnie w sądach a na koniec po wyroku ośmiesza się w gazecie) lub na wznowienie sprawy karnej z art 270kk ( falszerstwo intelektualne, fałszowanie dokumentów) Prokuratura Wrocławska unikała wszczecia uniemożliwiła innej prokuraturze, zagubił ponowne zawiadomienie, w końcu uzyskała Postanowienie Sądu że dotyczyło czego i kogo innego, ale wygrana w sądzie karnym to także wygrana z Prokuraturą, może ktoś się temu przyjrzy?...

a 12 maja sprawa cywilna oparta na sfałszowanym dokumencie ( właściwosc miejscowa) obraziłam Archicom, naraziłam na uszcerbek na dobrym imieniu... czy sad będzie dla mnie tak łaskawy jak dla ,,wielkiego artysty"? obraziłam bo PRZECZYŁAM BEZPRAWNEMU WYZYSKIWANIU MOJEGO NAZWISKA, na podstawie fragmentów pomyj i pomówień opisałam to na blogu.

wg Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych pozew ma znamiona art 119 ( zmuszanie do zaprzestania dochodzenia praw do autorstwa!) juz nie wspomnę o robieniu ze mnie przestępcy podatkowego!


 

czy Andrzej Jarodzki miał prawo twierdzić że jest autorem idei? otóż nie. miał prawo dokonywać zmian na czyiś obrazach, sprzedanych bez możliwości zmian innej osobie? nie. czy meil dotyczący czyszcenia ram okiennych i zenania prezesa przeczące umowom które podpisał jest dowodem? umowy do niego nie nawiązują, w aktach też 2 meil...o tym kto te ramy czyścił. co ciekawsze pismo o fałszywych zeznaniach  (fałszowaniu treści dokumentów) zagoinęło a Prokuratura oddała moje pismo o przewlekłości we wszczeciu postępowania. Ten sam sąd w powtarzającym się składzie stwierdził, jakobyum ,,bezzasadnie skarzyła sie na przewlekłość we wszczeciu umorzonej w 2011 dochodzeniu" TYM DOCHODZENIU SKUTECZNIE ZASKARŻONYM SUBSYDIARNYM AKTEM OSKARŻENIA. pismo wyraźnie ukrywało treść, do której odnosiło się zażalenie... dot fałszywych zenań  poświadczania fałszywych w treści dokumentów przez inną osobe) oraz postępowania wrocławskiego Urzedu Skarbowego, opierajacego się uparcie na niepełnej dokumentacji ( o czym świadczą liczne pisma wychodzące) dlaczego to takie ważne? BO TO ISTOTNA CZESC OBRONY OSKARZONEGO. uzasadnienie czytał Sędzia Delegowany z Sądu Wojskowego, SWSO Wylegalski. hm... czekam niecierpliwie, ponieważ PODPISAŁAM KILKA LAT TEMU TYLKO UMOWY NA OBRAZY, A MOJE DANE OSOBOWE WYZYSKUJE SIE DO ZASŁANIANIA PRAC INNYCH OSÓB.

tymczasem Prokuratura Generalna jeszce nie wyznaczyła Prokuratury, która miałaby zbadać, dlaczego wro prokuratury bezprawnie wiele razy ,,w wyniku mojej skargi" prowadziły bezprawnie dochodzenia dot DOCHODZENIA Z KTÓREGO WYNIKA TA SPRAWA.

nie mam obowiązku stawiać się we Wrocławskiej Prokuraturze, mogę zeznawać u siebie ( raz już zenała wtedy prokurator nakazał mi sie stawić ponownie skorygował zeznania o pominięciem meritum i umorzył nie na temat)

 

 

co ja mogę? no cóż w myśl kilkuletniego uwierzytelniania falszywych w tresci wydarzen i wyzyskiwania w sadzie mojego nazwiska w celu uzyskania takiego uzasadnienia/ wyroku

SSOKropiewicka SWSO Wylegalski

21:11, radkamarcin
Link
piątek, 18 kwietnia 2014

 

WCZORAJ ZAPADŁ WYROM KTÓRY UZNAJE aNDRZEJA jARODZKIEGO ZA WINNEGO KRADZIEZY PRAW AUTORSKICH, WYROK UMORZONO WARUNKOWO BO BYŁ NIEKARANY-wyjściowa cena obrazów do których ukradł zbywalne i niezbywalne prawa autorskie to ponad 25 tysięcy złotych, no ale...był niekarany

UZNAJE TEŻ, ZE BYŁ POANEM KTÓRY ZE MNĄ PRACOWAL- WIĘCEJ, ZE BYŁ PRZECA MOIM SZEFEM

 prezes złożył mojego meila i zeznał ze niewazne co podpisywaliśmy ważne że on myślał że podpisujemy umowy na podmalówki ( te wyrzucił do kosza swoja wersje, potem nie zapłacił podatku, potem sie okzało, ze w DUS nie mają RACHUNKÓW moja skarbówka uznała ze popełnił przestepstwo skarbowe ale.... Prokuratura Wrocław Stare Miasto zawiadomienie ukryła a Sądowi-temu sadowi wysłała pismo że ja ,,bezzasadnie żale sie na... dochodzenie umorzone przeciw Andrzejowi Jarodzkiemu i kradziezy praw autorskich"

 Obrazy powstały na umowy o dzieło na obrazy z prezesem Archicom w imieniu firmy

AHA ZAPOMNIAŁABYM. 20 MAJA PRZED PODPISANIEM TYCH UMÓW ( WSZYSTKIE TREŚCI JAK POWYŻEJ)  PYTAŁ O MOZLIWOŚĆ RÓZNYCH INNYCH. odpisałam grzecznego meila, ze owszem moglibyśmy wykonac podmalówki, ze to praca techniczna, wiec przeliczmy na godziny  (czytaj jednokolorowe podkłady) no i kolejne 3 miesiące po trochu  proponowane ceny, bez daty brez umów w luźnym meilu inne niż na umowach na obrazy z tych miesiecy!) W TYM SAMYM MEILU WSPOMNIAŁAM ŻE JARODZKI ZNALAZŁ RAMY STARYCH OKIEN I CZY PREZES ( MA FIRME TAKĄ ) MOGŁBY UZYCZYC NARZEDZI TECHNICZZNYCH...DO REMONTU  ( w aktach wysłany niedługo później tak samo mój meil, kontynuacja, z wyliczeniem materiałów gdzie Lech Tumkiewicz prosi mnie o przekazanie grzecznościowo w zw z pracą, która wykonał

ale tego meila nikt nie wziął pod uwage składałam go ja, nie prezes ...i meil przeczył ze to była moja praca wiecej.... jakim cudem do obrazów akrylowych miała być mi potrzebna soda kaustyczna czu opalarka stolarska?

 sąd, wydaje się, za powtarzanymi jak mantra fałszywymi zeznaniami prezesa za nim Oskarzonego, wział meila pod uwagę NIE MÓGŁ BYĆ ANEKSEM....PRZECIEZ ANEKS NIE MOŻE antycypowac POZA TYM W UMOWACH ZAZNACZYLIŚMY WYRAŹNIE, ZE WSZELKIE ZMIANY.....ALE:

UMOWY:

PKT 1:DZIEŁO W POSTACI OBRAZÓW AKRYLOWYCH- ZAMÓWIENIE SPEŁNIA NORMY ZAMKNIETEGO UTWORU  WG uSTAWY ART 49.2 NIKT NIE MA PRAWA CZYNIĆ ZMIAN W GOTOWYM UTWORZE) jest nieokreślarnym w trybie godzinowym dziełem, wg wszelkich norm Ustawy.

3. Zamawiajacy odnajął nam prawcownię na ul Wrońskiegho. Jedynie Jarodzki zenała ze TO BYŁA JEGO PRACOWNIA PRZYZNANA OD MIASTA  więc....nie miał prawa jej udostepniac kto inny . a teraz sąd w uzasadnieniu ustnym  WYKONYWALI OBRAZY W PRACOWNI ARTYSTY a SKAD MIELISMY WIEDZIEĆ, ZE PREZES KŁAMIE W UMOWACH ŻE TO CUDZA PRACOWNIA?

mam pytanie: jak portrecista w tłumie ludzi maluje na rynku obraz i przygląda sie kilkunastu gapiów, znaczy, ze każdyuy z nich jest współautorem? arcgument sądu okregowego. 2 pytanie: gdy malowałam coś w Piwnicy Świdnickiej i inwestor miał uwagi o drobne zmiany to on był współautorem? czy jak malowałam coś w Muzeum Pana Tadeusza i dyrektor ossolineum zaglądał, zgłaszał uwagi to był współautorem? dalej, czy ksiądz proboszcz- tez inwestor podczas konserwacji kościoła Langego doglądał zgłaszał swoje uwagi też był współautorem? przecież PRACE BYŁY WYKONYWANE U NICH, A ONI, JAKO ZAMAWIAJACY BYLI BLIŻEJ ZAMÓWIENIA NIŻ MALARZ JARODZKI.

4. netto  w późniejszych przelewach także) podatek po stronie zamawiającego: wg ordynacji podatkowej...

podwyższone koszty przychodu ( 50% jak w umowie) obowiązują wyłacznie wtedy, gdy przedmiotem umowy jest utwór ( obraz spełnia warunek zamknietego utworu) Uatawa i PiT odwołuje sie bezpośrednio do Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych ( art 22 pkt 3) takze do pkt.49.2 nie pozwalającego w gotowym utworze czynić zmian.

wg prawa zamawiajacy odpowiada, takze z odpowiedzialności karnej Ustawy, jeśli ustalenia złamał

wg Sądu wystarczy że przedstawił meil  meil jest bardzo ironiczny, podmalówki zaproponowaliśmy w baaaaardzo wysokich cenach, moze nawet wyzszych niz obrazy. NIGDY NIE PODPISALIŚMY ZWIĄZANYCH Z NIM UMÓW, wydawalo sie to luźna propozycją, zreszta było ich więcej- np ,,małe obrazy w tramkach na prezenty"

 

8. wszelkie zmiany co do treści umowy, jej uzupełnienia wymagają formy pisemnej w postaci aneksu, potwierdzonego przez umawiające się strony, pod rygorem nieważności niniejszej umowy

czy mi sie wydaje, czy prezes podpisał wyrażnie kilkanaście razy, ze jeśli złamie przedstawionej treści umowy, staną sie one nieważne? i bedzie odpowiadał prawnie?

11. przytoczona ustawa i prawa autorskie (bez aneksu z wymienieniem pól eksploatacji, w ramach przytoczonej Ustawy, nie przekazałam nawet ZBYWALNYCH praw autorskich)

12. umowa w 2 egzemplarzach ... czyli Prezes mógł przeczyć jej treści, prawda, mając jeden z nich?

okazało się, ze jesli ktoś nawet podpisze umowy, podatek nie zostanie zapłacony ale umowy uprawomocnione przez Urzad Skarbowy ( Oświecim, właściwy) na co dokument znajduje się w sądzie... SAD MOZE ORZEC ŻE UMOWY NIKOGO NIE ZOBOWIĄZUJĄ, PONIEWAŻ.... NIEPRAWDĄ JEST ZE WYKONYWAŁAM UTWÓR ( OD IDEI DO SPRZEDANIA, ZAMKNIETY...ZA USTAWĄ)... WYKONYWAŁA PODMALÓWKE.

CO CIEKAWE, PRÓCZ MEILA  BEZ DRUGIEGO MEILA SAD MNIE UŚWIADOMIŁ, ZE WAZNE KTO SKLADA DOWODY, NIE JAKA MAJA WAGE, NIE WIEDZIALAM, PRZEPRASZAM ZE PYTALAM) Z 20 MAJA 2008 KTÓRY nie mógłby być antycypujacym aneksem NIKT O PODMALÓWKACH NIE WSPOMINA W PIŚMIE ( W ZEZNANIACH O ,,OSWIADCZENIACH" I ,,POZWIE O DOBRE IMIE" ARCHICOM PRZECZY UMOWOM....

 

W ŚWIETLE KILKUKROTNYCH PISM Z UMORZENIAMI PROKURATURY WYROK STWIERDZAJACY ZE JARODZKI JEST WINIEN ALE JEST TEZ WSPÓŁAUTOREM PONEWAZ ZEZNANO ZE BYŁ PRZY TYM JAK NA TE UMOWY MALUJEMY SERIE OBRAZÓW... MA PRAWO DO CZYNIENIA ZMIAN.

PRZECIEZ NIE JA WYMYSLAŁAM TE OBRAZY, BO ,,WIELKI ARTYSTA" WBRREW UMOWOM, STWIERDZIŁ.... ZE ON. NIC WIECEJ. AHA JESZCZE ZEZNAŁ ZE MA DOWODY, MALOWALISMY WG JEGO ZDJĘC  (w aktach zdjęcia ze znakami wodnymi róznych autorów w elektroniczna i wydrukowana)

 

znam ustawe o prawach autorskich i pokrewnych, która cytowały podpisane przeze mnie umowy.

SĄD stwierdził, ze ustawa nie jest ważna, ze ,, ustalenia ustne" które opieraja sie wyłacznie na zeznaniach prezesa Archicom, i osób zw z pociagiem do nieba ( w którym nie brałam udziału....no ale przeciez tez zeznawali ze brałam niewazne wiec ze nie ma na to zadnych dowodów!)

 

w zaprzeczeniu umowom przez prezesa złozyłam pismo o fałszywe zenania. prezcyzyjne do Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu. Prokuratura wskazana Wrocław Stare miasto nie rozpatrzyła pisma, a gdy Apelacyjna kazała wszystko przekazać Śródmieściu....w spisie tego pisma nie było. OBECNIE PROKURATURA GENERALNA PYTA JAKIE DOCHODZENIA W ZW Z ART 122 POZOSTAJĄ W TOKU we Wrocławiu....Prokuratura Okregowa nakazała sie zając tymi, o których zażalenie ( składane na biuro podawcze w 2 egzempalrzach znaczy istnieje)... ???? no własnie gdzie ono jest?

 

mam nadzieje ze pan prezes odpowie za fałszywe zeznania i swój wieloletni ,,stalking" przy pomocy firmy wynajętej do poświadczania nieprawdy z moim nazwiskiem , opisem fikcyjnych umów oraz mojego fikcyjnego udziału w Pociągu do Nieba. to jest wyłącznie jego ,,sukces" ja wiedziałam jakim ,,zachwytem" to się skończy jak tylko przedstawiono mi ,,wizję artystyczną nabicia Kriegsloka na pal"

12 maja mam odpowiadac za ,,uszczerbek na dobrym imieniu" znaczy w większosci ZAPRZECZAC TYM UMOWOM

no cóż... Wrocławski Sad Okregowy Karny Wydział IV zeznania prezesa Kazimierza Śródki stawia ponad dokumenty, meil wczesniejszy zaledwie wydruk jako antycypujacy aneks , zeznania oskarzonego MAJA UDAWDNIAC MOJA WSPOLPRACE, BA, PRACE DLA MALARZA

obrazy nie były dziełami skończonymi, bo przedstawiona umowa i kilkanascie jej podobnych nie jest dla sadu dowodem. mimo, ze nawet oskarzony wyraznie zeznał ze wskazane obrazy były przedmiotem umów...po czym podał ich fikcyjna treść

najwazniejsze: biegły stwierdził, ze nawet jesliby zamawiający dał zdjecia komuś i poprosil o obraz w wybranym stylu, nie ma prawa nazywac sie autorem....

jesliby poprosil o obraz w konwencji Picassa nawet Picasso w gotowym  sprzedanym- dowod umowy i przelewy ) nie ma prawa czynic zmian

HITORIA SZTUKI NAZYWA TO FALSZERSTWEM sad wrocławski....udziałem artysty w tworzeniu dzieł.

to wszystko

polecam firmę archicom która promuje autora idei . prezes ma taką moc ze moze podpisywac umowy potem im przeczyć a sąd/prokuratura uzna wyłacznie jego zeznania nie jego podpis. PRAWOMOCNIE

 

 

4.

więc TEN NIEPOTWIERDZIOPNY NOTARIALNIE MEIL

TERAZ O unieważnionej umowie, ponieważ sąd zarówno do ustawy jak i prawomocnych dokumentów ma stosunek: są mniej ważne niż zeznania prezesa archicomu i malarza.

 

poniżej żartobliwy meil ujmujacy takze prace przy remoncie okien złozony jako ,,antycypujacy aneks do podpisanych umów niepodpisany, wczesniejszy bez podpisu niepotwierdzony ale wazniejszy od samych sfinalizowanych rachunkiem umów " prezes zeznał takze ze ,,ja czysciułam ramy okienne"

czy ten meil jest o mojej pracy?

 Meil o nigdy nie podpisanych umowach z maja sprzed podpisania umów o zupełnie innej treści i z nim niezwiązanych KTÓRY SĄD UZNAŁ ZA ... ANTYCYPUJĄCY ANEKS ZMIENIAJACY TRESC UMÓW złozył w aktach Kazimierz Śródka

 ten meil niezwiązany z umowami, wczesniejszy od nich, niepodpisany, niepotwierdzoony ma być dla sadu wystarczajacym dowodem, ze umowy podpisane później ( notarialnie potwierdzone kopie w aktach treść powyżej, wymienione w notarialnie potwierdzonym pokontrolnym protokole z US-okazano oryginały) SĄ NIEWAŻNE BO MEIL

meil który podaje grzecznosciowo wykonawce prac przedstawionych we wczesniejszym meilu dowód w aktach sądu

ale najciekawszy jest ten meil MSPHOTO w aktach filmy i stronka autorstwa tej firmy. firma Moniki Stanisławskiej, ona też jezdziła z Jarodzkim po skansenach. meil oczywiscie z obrazem który kilka tygodni wczesniej kao mój i kolegi, gotowy , na umowy, kupił prezes w imieniu firmy  za ustawą podatkową i treścią umowy) prace tej pani nazywa się ,,moimi" uparcie, próbujac to uzyskać choćby w uzasadnieniu

MSPHOTO gdy Pani nie zgłosiła sie na zeznania PG szukało jej adresu po tej firmie, zresztą uzywa meila.

meil publikuję tylko dlatego, ze w zeznaniach Kazimierz Śreódki pojawia się ,,stachura jeździła po skansenach poszukiwała lokomotywy" natomiast w cywilnym Jarodzki zeznaje , ze jeździł z Moniką Stanisławską

a dlaczego? bo zbyt intensywnie sie zeznje( uwierzytelnia) moj udzial fikcyjny

skoro us i podpisy prezesa są nieważne w świetle dowodówe, skoro zeznania biegłego i jego obalenie opinii o czeladnikach ( Z ZEZNAŃ jARODZKIEGO, BIEGŁY W SWIETLE UMÓW ) SĄ DLA SADU W UZASADNIENIU STNYM OPISEM SYTUACJI, WIEM JUŻ ZE PODPISYUWANIE JAKICHKOLWIEK UMÓW WE wROCŁAWIU Z FIRMA aRCHICOM JEST NIEWAŻNE, ZEŚLI ZŁAMIE ICH USTALENIA ZAMAWIAJĄCY. SĄD WARTOŚCIUJE DOWODY UNIEWAZNIAJĄC JE W ŚWIETLE ZENAŃ.

NIE UKRADZIONO MI PRAW AUTORSKICH. PO PROSTU NIGDY ICH NIE MIAŁAM. BO PODPISANE UMOWY ODNOSZACE SIE DO PRAWA MOGĄ MIEC JAKAKOLWIEK TREŚĆ, ZALEZNIE OD ZEZNAŃ STRONY KTÓRA USTALENIA ZŁAMAŁA.

Z AKT SADU MEIL MONI STANISŁAWSKIEJ ( JEJ FIRMA MSPHOTO W AKTACH SPRAWY

 

a tu biegły NIE STWIERDZIŁ ZE PRACOWALIŚMY JAKO CZELADNICY TYLKO OSTRO SKRYTYKOWAŁ ZEZNANIA JARODZKIEGO, KTÓRY PRZECZAC UMOWOM I NIE MAJAC Z NAMI ZADNEJ UMOWY ( BO OKAZANE NIE MOGŁY BYC ZMIENIONE USTNIE PRZESTAŁYBY OBOWIĄZYWAC GDYBYSMY PODPISALI ANEKSY ( przypominam aneksy nie antycypują podobno, ale sie własnie okazało ze antycypują)

opinia bieglego przytaczajaca zeznania Jarodzkiego, falszujące tresc umów jasno i wyraźnie

 

zapomniałbym Sąd Okręgowy Odwoławczy Wydział IV Karny. prawa autorskie ustawa, niezbywalność prawo podatkowe wazenie dowodów które obalaja które

ciesze się, ze sie dowiedziałam, ze ustawa o prawach autorskich i prawo karne co do falszerstwa intelektualnego są nieważne, tyle lat tyle razy podpisywałam umowy o dzieło na utwory i tyle razy sie myliłam, ze jesli ja jestem autorem i mam na to papier i dokumentację moze sie okazać ze zamawiajacy zezna ze umowa jest niewazna bo... bo chodziło o moja prace dla kuzyna jego zony. i w ten sposób okaze sie ze byłam pracownikiem kogoś z kim zadna umowa mnie nie łączyła na podstawie wczesniejszego meila, ktory w umowie w zaden sposób nie jest przytoczony.ciesze sie ze dowiedziałam sie ze miałam szefa, ze ten ktoś mial prawo przemalowywac coś wiecej ze był współautorem. WIEM JUZ ZE PODPISYWANIE UMÓW NIE JEST WIĄŻĄCE.

skład sędziów: s. Dorota Kropiewicka, s. Agata Rogalska s. Piotr Wylegalski

w październiku ubiegłego roku powstało ,,Postanowienie" niby odnoszące się do umorzonego postępowania, z którego wynikała ta sprawa i spokojnie toczyła się w sądzie...

w postanowieniu w sprzecznosci z moim pismem sad , opierajac sie na fragmencie kserokopii mojego pisma doszedł do wnisosku, ze ,,bezzasadnie sie zale po 70 dniach od wysłania pisma prokuraturze okregowej" PROBLEM W TYM ZE 1743 NIGDY W OKREGOWEJ NIE BYŁO oraz ukrywania tych umow przed wrocławskim US i ukrywanie ,,poswiadczenia tresci umów" przed prokuratura w Małopolsce.

po prsotu....we Wrocławskim wymiarze sprawiedliwosci liczy sie co zeznaja osoby ,,powszechnie szanowane", nie jakie dokumenty mają tresc. no, chyba, ze Sąd ufa Prokuraturze, a ta gubi wstydzi się że zgubiła i w panice nie pamiętając co zgubiła pisze o innym dochodzeniu, uparcie.

WBREW POZOROM BARDZO MNIE TO CIESZY. POMIAJAC SPRAWE Z ART 212 KTORA MI ARCHICOM WYTOCZYL KAZDA NASTEPNA MUSI SIE TOCZYC W MALOPOLSCE...  i nit z tej ekipki nie jest w stanie zmienić własciwosci miejsca. bo nawet jesli w jakis sposób znowu okresla wlasciwosc miejsca na podstawie dostarczenia pozwu i tego ze ,,przebywam na stale we wroclawiu, tu pracuje i zyje" gdy ja sobie siedzialam...pod poznaniem, to zawsze mozn zarzadac kasacji ze względu na bezprzwnosc postepowania

aha... jeszce jedno, zapomnialam, gdy zlozylam zeznania z dale stąd okazalo sie ze musze koniecznie przyjechac do wroclawskiej prokuratury i zlozyc je ponownie uzupelnic. ciekawe czy tamte przetrwaly . cóż, jakby Prokuratura robiła ze mnie ,,wariatke w kółko skarżącą się bezzasadnie na umorzone dochodzenie" czy to stalking? nie ona to robiła tradycyjnie, na papierze i pocztą :D czy mobing Archicomu? nie! przeciez ja tam nie byłam zatrudniona!

to po prostu odbieranie komuś wiarygodności i podważanie jego poczytalności, zeby uniknąć odpowiedzialności za fałszowanbie treści dokumentów....

09:14, radkamarcin
Link
środa, 09 kwietnia 2014

dnia 16.04.2014 odbedzie si e rozprawa w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, Wydział IV KARNY przeciwko ANDRZEJOWI JARODZKIEMU O KRADZIEŻ PRAW AUTORSKICH, sala nr 2 godz 12.00

sygnatura: IV Ka236/14ury poświy uzna apelacje od razu)

bzdury zaśwadczajace nieprawdę kolejnych kilka lat będą mnie utrzymywały w stanie śmieci cywilnej, zaś ,,nowy wlasciciel praw autorskich" będzie brylował na fałszerstwie poświadczajac nim moją fikcyjną współprace z nim!!! prawie nie wierze ze są okregowy, majac przeciez kompletne dowody uzna moja pelacje i sprosyuje nieprawde sprzeczną z aktami w uzasadnieniu...

oskarzony posługuje się, nawet w dokumentach które złozył w sądzie, pseudonimem J Dillinger - sławny i pokazywany w mediach bandzior- gwiazdor amerykański dumny i znany z tego, ze kpił z prawa i lansował sie na tym,

Jaodzki poświadcza z uśmiechem fikcyjne dokumenty związane ze mną i ,,swoim ambitnym pprojektem" z którym nigdy nie byłam związana, niestety wiem, że to część układanki poświadczającej ppoważniejsze przestępstwa) żada ...uniewinnienia!

sąd rejonowy uznal że jego dotychczasowa niekaralność... no właśnie niekaralność. ilu ludzi przede mną przeżywało to samo piekło, aż ,,Dillinger" sponsorowany prze rodzinkę developerów wygrał prze zmęczenie przeciwnika?

wynikiem wyroku VK323/12 gdzie sąd uznał. ze Andrzej Jarodzki jest winny kradzieży praw autorskich, jednak określił ,,jego udział i jego ideę obrazów" , rykoszetem dodając że obraz na WOŚP został sprzedany z prawami autorskimi na aukcji oraz, że obrazy kupił Kazimierz Śródka, nie Archicom, na podstawie pisma z UKS opierającego się na piśmie...DUS to zaś oparte zostało na pozbawionej części załączników skardze Stachura/Wieczorkiewicz+stwierdzeniu Archicom, że nie figurujemy na liście płac ( nie sposób zaprzeczyć powołując się na pismo WOŚP wskazujące że sprzedaż na aukcjach odbywa się bez zbycia praw autorskich oraz piśmie z US opartym, na komlecie dokumentów, w tym rachunku, gdzie prezes zobowiązuje się zapłacić podatek i pobiera na jego konto zaliczkę)

 o kradzieży praw autorskich. wskazane obrazy były wykonywane przez 2 osoby, zazwyczaj jedna zajmowała się konstruowaniem kompozycji, kolorystyką i wykonywała czesc szczegółów, druga szczegółami , czasem zamieniały się miejscami i wykonywały kolejne elementy * np blichty czy sfumato.

udziałem w tworzeniu obrazów prze oskarzonego sąd raczył nazwac jego bezprawną ingerencję w gotowe sprzedane obrazy, jego ideą obrazów ,,wzorowanie sie na zdjęciach" które jego nie były ( w aktach zdjęcia z podpisami)piszac tym o fikcyjnej współpracy

te obrazy z ,,nadmalówkami mistrza" pod zmienionymi tutuami krążą po necie, wg Archicom Sp. zoo zostały sprzedane, wg Art Hotel 1 wisi w holu

wg art 121 kk Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych Sąd może zarządzić ich zniszczenie, choćby nie były własnością oskarżonego... tymczasem nie zarządzono nawet usunięcie fotokopii z internetu a ,, udział artysty" w ich malowaniu bez zgody autorów jest sprzeczny z ustawą....wg sądu rejonowego jest ,,jego udziałem w autorstwie"

tu zdjęcia

http://waniliowacd.blox.pl/html

NIE TO JEST SEDNEM choć tylko na to pozwoliła Prokuratura ( pisma zawiadamiajace o poświadczeniach fikcyjnych dokumentów czy uwierzytelnianiu ich a także falszowaniu i brakach w aktach lub o działaniach Prokuratury rozsyłającej poswiadczenia nieprawdy....ginęły lub skutkowały umorzeniami dochodzeń prowadzonych nie na temat zawiadomień- poniżej.


o co chodzi? nie o kradziez praw autorskich  (fałszerstwo spełniajace podrecznikowa definicję) tylko ukrycie, ze to fałszerstwo podszyte jest fałszowaniem treści dokumentów... nawet w pismach Prokuratury, wysyłanych daleko poza Wrocław.po sprzedaniu obrazków prezes przekazał je malarzynie a ten umieścił na nich niewielkie nadmalówki i wernisażował sie nimi, jak swoimi DODATKOWO NA PODSTAWIE POŚWIADCZANIA FIKCYJNYCH DOKUMENTÓW BUDUJĄC SWÓJ WIZERUNEK JAKO ,,MISTRZA PRACOWNI WYNAJMUJĄCEGO CZELADNIKÓW MALUJĄCYCH JEGO PODMALÓWKI WG JEGO ZDJĘĆ I JEGO NADZORU ORAZ WIZJI ARTYSTYCZNEJ"

Hm... umowy na obrazy jasno wskazują, ze od idei do werniksu miały 2 autorów i nie dają prawa do czynienia zmian w oryginale dzieła. umowy podpisał prezes Kazimierz Śródka (zapłacenie podatku połączyłoby je z firmą. która robiła ogólnopolską promocję jako mecenas artysty, wskazanie unikanie podatku, niemożliwośś z powodu postepowania US wejscia na rynek giełdowy Catalist...etc)

zeznania autorów obrazków odnoszą sie do okazanych umów i są zgodne z Ustawą o Prawach Autorskich i Pokrewnych, naomiast obrona ,,wielkiego artysty" polega w pełni na sprzecznym z Ustawą WARTOŚCIOWANIU ( wątpliwym, biegły nie uznał go za wyjątkowego artystę)

w obronie Malarz usiłuje uwierzytelniać swoją legendę.

fałszerstwo intelektualne typizuje art. 270 kk

Sąd Rejonowy oparł się na fragmencie zeznań wymieniając jakie szczegóły malowała Stachura, jakie Wieczorkiewicz i jakie ( nie uznając za przestepstwo ingerencji( Jarodzki. jako ,,jego ideę dzieł" uznał wyłącznie jego zenania, sprzeczne z okazanymi dokumentami, oparte po części na okazaniu ,,jego zdjęć" ....podczas gdy przedstawione wersje elektroniczne tych zdjęć nawet wskazują. ze też po prostu ukradł je z internetu ( z nich korzystali autorzy(...w aktach są nawet zdjęcia, ze znakami wodnymi autorów :D

a co z resztą? obraz ,,pociąg do nieba ze światełkiem" to kradzież praw współautorskich.... malarz jest tylko (tak twierdzi) twórcą pomysłu takiego pomnika, nie REWITALIZACJI IKONOGRAFII ZE ŚWIATEŁKIEM DO NIEBA.

NIGDY NIE ,MALOWAŁAM POD NADZOREM LUB WG WSKAZÓWEK TEGO PANA. pan ukradł mi tożsamość. a pomocą rodzinnej firmy w ramach marketingu robiąc ze mnie dyżurną szmate do wycierania swojego tkzw pozytywnego wizerunku.

RÓWNOLEGLE TOCZY SIE PROCES CYWILNY ZAINICJOWANY ZARAZ PO ZGŁOSZENIU PRZESTĘPSTW... proces mający udowodnić te fikcyjne dokumenty oraz mój fikcyjny udział w ..pociągu do nieba", zeznawały już osoby związane z projektem i czerpiące z ,,czyszcenia legendy moim nazwiskiem" korzyści....12 maja ostatnia roprawa w Sądzie Okręgowym, cywilnym. nie jestem oskarżona, jestem POZWANA, jak sie okazało głównymi oskarżenbiami w procesie są opisy ,,legendy" w s[przeczności z doikumentami, a powołane dokumenty 2 urzedów skarbowych ukazują przerażające różnice na temat tych samych umów...

Prokuratura ciężko pracowała nad zatajeniem jakichkolwiek innych zażaleń, prowadząc uparcie BEZPRAWNIE kolejne dochodzenia falszywie zaświadczające ,, z mojego zażalenia" na temat kradziezy praw autorskich i Andrzeja Jarodzkiego... podczas toku sprawy karnej. i te właśnie pisma mają zaświadczać o braku mojej wiarygodności czy poczytalności w sprawie karnej, na co nacisk kładzie PODRECZNIKOWY FAŁSZERZ ANDRZEJ J.

argumentami za uniewinnieniem, prócz tego. ze jest znanym artystą oraz opisów fikcyjnych konfliktów na fikcyjnych płaszczyznach, FIKCYJNEJ WSPÓŁPRACY O CHARAKTERZE FEUDALNYM ( jakobym była ,,czeladnikiem" pozbawionym praw , takze do autorstwa :

na wystawie ,,Andrzeja Jarodzkiego" przedstawiono obrazy....te na których cóś domalował były w ramach, powieszone jako ,,jego" ale nietknięte ..pędzlem mistrza" były bez ram BYŁY WIĘC PODMALÓWKAMI

plakat z ww wystawy zaświadcza fałszywie o feudalnej współpracy, wbrew umowom i opinii biegłego nt naukowych definicji ,,podmalówki wykonali" więc jest to DOWÓD ze to były podmalówki

sąd nie ma prawa powtarzac w kwestii terminologii definicji powołanego biegłego ( który obalił całe długie tłumaczenia oskarzonego OBALAJĄCE CAŁĄ TERMINOLOGIĘ HISTORII SZTUKI ORAZ USTAWE O PRAWACH AUTORSKICH, powinien sam zdefiniować

oskarżony ( 5 lat ) działał wskutek silnych emocji

wreszcie uwaza sie za ojca idei i na ,,ojcostwie utworu" opiera swoje prawo...dalej w kółko falszywie świadcząc o współpracy i mojej zgodzie na nią ( co szereroko w ramach marketingu firma poświadczała dodatkowo razem z malarzyną wyzyskując moje nazwisko takze jako osoby która miała związek z ich rzeźbą prze Muzeum Współczesnym we WRocławiu, powstałą dopiero w 2010, z którą nic współnego miec nie chciałam)

aha no i jest wielki ma fikcyjną pracownie i na podstawie swojego fikcyjnego nadzoru i swojego fiukcyjnegi szefowania mi ,,czeladnikowi" jak  sredniowieczny zaganiacz bydła ma prawo do tego. co to bydło namalowało. bydło nie zbywało sie praw autosrkich, bydło nie interesowało sie tym, ze malarz ma sie za wielkiego malarza ale nie przeszkadza to zaganiaczowi MIEC SIE ZA NOWEGO JEDYNEGO AUTORA OBRAZKÓW.

prokuratury wrocławskie strzegą  by nie wyszło, ze jednak może nie jestem wariatką i nie odwoływałam sie ,,w kółko do dochodzenia do którego nie mogłam sie odwoływac bo toczyła sie sprawa karna" tylko..... zgłaszałam ze poświadczano fałszywe w treści dokumenty przed sądem!

 

 

ciekawe co na to Sąd Okręgowy?

oprze się na zwielokrotnionym zeznaniami osób związanych z mistyfikacją ,,artystą" bełkocie obalającym terminologię prawa autorskie oraz zaprzeczy okazanym dokumentom?

przeciez nie może wyjsc ze ten pan nie był moim szefem, nie mógłby wtedy posługiwac sie moim portfolio ,,na szefa" jako swoim. nie mógłby ,,mnie wypożyczać" innym moim fikcyjnym szefom...

a wszystkie ( ponad 100 artykułów w ramach promocji ,,Pociągu doi Niebva" kierowało na ,,wielkiego artyste" i jego dzieła na kolejnych stronkach) media mogłyby zaczac sie zastanawiac, czy przypadkiem nie promowały fałszerza i czy przypadkiem nie powinny tego sprostować :D nie...na to ,,wielki artysta" nie może pozwolić, na to nie pozwolił Sąd Rejonowy. czy Sąd Okręgowy zajrzy w akta?

 

na koniec przypominam, że słowa ,,fałszerz" używam zgodnie z naukową definicją  w odniesieniu do dokumentów) potwierdzoną też w zeznaniach biegłego .

 

10:14, radkamarcin
Link
sobota, 22 lutego 2014

prokuratura wrocław śródmieście radca onichimowskiLEGALNE FAŁSZOWANIE PODPISÓW

CÓŻ... W GRUDNIU Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu odebrała Prokuraturze Wrocław Stare Miasto wszystkie pisma, które jej przesyłała ( wynikiem pisma z 22.10.2013 i pisma z 3.12.1013, to już na podstawie wyroku S27/13 oraz umorzenia 3Ds126/13, fałszywie odwołujacych się do ,,mojej skargi zw z !Ds1743/11" ukrywajacych treść zawiadomienia)

Prokurator Śródmiescia, Kaczmarek w 3Ds 6/14 przesłuchała mnie znowu, więc po raz nie wiem już który zeznałam , ze na podstawie nieistniejacej umowy o char ciagłym oraz perfidnie podrobionych kserem moich podpisów... zapadł wyrok komorniczy...na mnie i ze żądam powołania tych dokumentów, oryginałów, w razie okazania powołania grafologa ( nieopatrzenie wskazała w których aktach BYŁY oryginały zupełnie inne)

i co???

pani Kaczmarek wyprodukowała kolejne pismo o charakterze art 239kk  ukrywanie przestepstwa) nawet pochwaliła się, ze grzebała w aktach sprawy VK 323/12  (ciekawe czy apelacja albo złozone dokumenty w aktach nie zmieniły treści, to byłoby logiczne w świetle bredni, które złozył malarzyna, odnoszacych się do fikcji, nie do akt)

wg niej złozyłam doniesienie o przerobieniu dokumentów ( tego najwazniejszego zapomniała) ale NIE MIAŁY ZWIĄZKU ZE SPRAWA TO UMARZA.

więc bezkarnie, za błogosławieństwem prokuratury mozna podrabiac dokumenty

ponizej: zdjecie z akt, poswiadczone ,,moje" podpisy na 2 róznych umowach.

wg prawa panujacego na terenie RP i autorka takiego pozwu i radca odpowiadaja karnie ( ok 3 lat) a radca traci prawo do wykonywania zawodu

ALE NIE WE WROCŁAWIU

poza tym wg pisma Prokuratury Okregowej Prokuratura Wrocław Śródmiescie dostała pismo o zaświadczeniu nieprawdy ,,dot 1Ds 1743/11) z Sądu Odwoławczego. TEGO DOT 2 czesc zeznań, no ale Prokuratura Prokuraturze, jak widać, oka nie wykole

ale to jeszce nic! pismo z 3.12.2013 wyraźnie prosiło Prokuratur ę apelacyjną, zeby pisma rejonowej w końcu przestały fałszywie nazywać pisma ,,dot 1743/11" poniewaz tam ZAPADŁ WYROK KARNY, DOCHODZENIE DOT WYŁĄCZNIE ANDRZEJA J. I KRADZIEZY PRAW AUTORSKICH.

odpisał mi Prokurator Rataj, po odebraniu pism przez Okregową, ze ,,juz nie będa się zajmowac dochodzeniem 1Ds 1743/11 bo zapadł wyrok a ja złożyłam Apelackję'

dzięki....miło....ten sam Prokurator zajmował sie tym dochodzeniem zamiast  art 233 kk przeciw prezesowi Archicom i z art 271 pracownikowi US... poswiadczajac tak w sadzie Odwoławczym

miło, ze napisał to, co 2 miesiace temu napisała prokuratura okregowa: nie bedzie się zajmować. tylko po co Śródmiescie grzebie w tej sprawie?

 

 

15:59, radkamarcin
Link
sobota, 07 grudnia 2013

5 grudnia, szantazem , ze ,,dochodzenia zostana umorzone" zostałam zmuszona do pojawienia się na komendzie we Wrocławiu... z nadzoru JUSTYNY PILARCZYK 

policjant nie miał żadnego ,,grubego pliku- zawiadomienia" o którego pokazaniu przez prokurator Pilarczyk zapewniał,pismo z Okregowej z 22 listopada zaznacza ze wszelkie zawiadomienia przekazano do Wrocław Śródmiescie, pisma w Odwoławczym, ze Stare Miasto NIE MA ŻADNYCH PISM, ba... nawet, ze zgubiło! znalazło? czy jak w sądzie odwoławczym ,,zgubilismy pismo pani Stachura ale wysyłamy kawałek kopii. ona tu pisze ze to nie dotyczy 1743/11 no ale zgubiliśmy czego dotyczy to psze wysokiego sądu rozpatrzyc w zw z tym dsem, ona tu pisze ale to nie jej podpis, to ksero, przeca oryginal zgubiliśmy, a kseru wierzyc nie warto"

zeznałam tyle, ILE Z PILARCZYK( bo tylko to nazwisko podano prócz ,,grubego pliku, który pokazała": zgubienie dokumentów ukrycie dokumentów ukrycie przestępstwa, zaświadczanie nieprawdy przed inna prokuraturą, art 270 to FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW ( ja zeznałam z art 271, 276kk) JAK WIDAĆ... NIE MUSIAŁAM NIC ZEZNAWAĆ, PROKURATURA POTRZEBOWAŁA WSZCZECIA DOCHODZENIA Z ART 270 

całe ,,zajście" bo nie było to bynajmniej przesłuchanie związane z jakimkolwiek zawiadomieniem, upubliczniam ,,fikcję literacką" byćmoże, jak ,, umorzone dochodzenie 1Ds 1743/11 z art 115.1 ustawy o Prawach autorskich", w czasie gdy skutecznie zaskarżone rozpatrywane było przez Sad Karny, znowu posłuży do uzyskania jakiegoś dokumentu, byćmoże zaprzeczać będzie,,,wyrokowi sprawy karnej lub... oskarży mnie o fałszowanie dokumentów? PROKURATURA WROCŁAW STARE MIASTO WSZCZĘŁA DOCHODZENIE Z ART 270KK WYŁĄCZNIE PRZECIWKO SOBIE SAMEJ

perpetum mobile, ciekawe, jak się sama ukaże.

14:41, radkamarcin
Link
wtorek, 03 grudnia 2013

zostałam zmuszona do upublicznienia tej kartki. to wyrok, karny, dla Andrzeja Jarodzkiego w sprawie VK 323/12 prowadzonej z subsydiarnego aktu oskarzenia Ds 3881/10 później 1Ds 1743/11

wyrok prawa autorskie andrzej jarodzki

od 2009 roku Archicom wyzyskuje moje nazwisko/zdjęcie do nazywania mnie LICZNYMI OSOBAMI BIORĄCYMI UDZIAŁ W ICH PROJEKCIE, PRACUJĄCYMI W MARKETINGU, PODPISUJACYMI FIKCYJNE UMOWY I PRACUJĄCYMI W FIKCYJNEJ PRACOWNI, UZURPUJĄCYMI SOBIE PRAWO DO ,,ICH" POMYSŁU ITP, ZGŁASZAJĄCYMI LICZNE PRETENSJE A NAWET SKARGI DO PROKURATURY.

ostrzegano przede mną na skalę ogólnopolską TWORZAC MI NOWĄ TOZSAMOŚĆ KOMPLETNEJ WARIATKI... doprowadzając do śmierci cywilnej... uprzejme ,,ostrzezenia" pojawiały się pokatnie, sprytnie, często przez ,,osoby dobrze poinformowane" ale zawsze powtarzały LEGENDE,  w ramach której ukradziono mi tożsamość i posługiwały się ,,wiarygodnymi dokumentami"

w 2010 roku dołączyła Prokuratura Wrocław Stare Miasto... i Prokurator Pilarczyk powstało...dochodzenie 1Ds 1743/11 które to z moim nazwiskiem informowało, jak wygodniej, o tym, jaka jestem niewiarygodna, ba niepoczytalna.

gdy sprawa ( z ukryciem winy prezesa i nie powstrzymaniem, a wrecz przeciwnie obrzucania mnie błotem)) trafiła do sadu karnego pomyslałam....uffff PRZYNAJMNIEJ NIE ZASWIADCZA O FIKCYJNTYCH DOKUMENTACH.

okazało się jednak ze Prokuratura nadal radosnie PRODUKUJE FIKCJE LITERACKA NIE ZAPOMINAJAC PRZYPOMINAC O UMORZENIU DOCHODZENIA I ,,MOIM" BEZZASADNYM ZALENIU SIE NA NIE. oczywiście jakims cudem okazywało się, ze te pisma sa powszechnie znane i robia ze mnie wariatkę, przed urzedami i przed ludźmi, ale i przed mediami....elastycznie zależnie od tematu w jakim wyzyskiwano moje nazwisko.

APOGEUM TO PANI PILARCZYK...PROWADZACA TAMTO DOCHODZENIE, a raczej kpine z Ustawy o Prawach Autorskich, ukrywająca wulgarnie zawiadomienie o poważniejszych przestepstwach do tego: uniemozliwiajaca zwrówcenie sie do US

po 2 latach nagle, gdy od wyroku można się odwołać Prokuratura Okregowa wytypowała Prokurature Wrocław Stare Miasto, te, która schowała gdzies pisma z cba zaswiadczajace o .... FABRYKOWANIU ULOTEK ZASWIADCZAJACYCH NIEPRAWDĘ w zw z tym dochodzeniem i pania Pilarczyk przeciez oraz... bezprawnym wpływaniem na min swiadków

ta wytypowała JUSTYNE PILARCZYK, by prokurator sama sie osądziła. niezłe!

mam wrazenie, ze we Wrocławiu komuś odbiło, Prokuratura działa jak dział czarnego PR uzywajac do tego pieczatek Rzeczypospolitej Polskiej, nęka, obsmarowuje, produkuje fikcyjne postanowienia przeczace WYROKOWI SPRAWY KARNEJ

PROKURATURA NIE MOZE SIE POGODZIĆ, NIE MOZE POZWOLIĆ NA TEN WYROK ...on przeczyłby pismom o ,,umorzeniu dawno temu" dochodzenia! bo taki wyrok jest jawny, widać o czym i przeciwko komu jest.... a tu przeciez ,,szanowana firma" z pomoca Prokuratury informowała inaczej...

ile jeszcze będzie ze mnie robić szmate Prokuratura Wrocławska z zemsty, ze JA PO PROSTU CHCE NORMALNIE ZYC BEZ JEJ SMRODU za mną?

nie nie zgadzam sie na kilkuletnie wypisywanie bzdur ,,o mnie" i ,,cytowania moich zawiadomień"

no ale co ja mam do powiedzenia? moze

sprawa w żadnym stopniu nie dotyczyła Kazimierza Śródki ani Archicom, ponieważ, cyt ,, nie wszczynano i nie umorzono dochodzenia" a nawet więcej: podczas gdy dochodzenie prowadziła niejaka Pilarczyk, wtedy asesor Prokuratury Wrocław Stare Miasto... Prokuratura Rejonowa w Oswiecimiu z zawiadomienia US zapytała o dowody.... Prokuratura Wrocławska, kłamczuszki ukryła je twierdzac, że....sprawa dot A Jarodzkiego oraz obrazu z WOŚP ( jak widać :D )

prokuratura wroclaw stare miasto pilarczyk

równoczesnie wbrew prawu podatkowemu i prawu autorskiemu  ( odp ustawom) powtawały...pisma z US DUS i UKS wrocławskiego ( Pilarczyk odmawiała powołania dowodów US)

oczywiscie pani Staroń nie sprawdziła US Oświęcim, podobnie jak pani Pilarczyk ( ta raczej, sądzac po telefonogramie mogła przypuszczać, ze tam ktoś zna treść umów i rachunku podpisanego przez prezesa Archicom na poczet pobranych zaliczek)

dot 2008 roku, a ...NAJDZIWNIEJSZE JEST ZE TE WSZYSTKIE OBRAZKI NA UMOWY O DZIEŁO W IMIENIU FIRMY KUPOWAŁ WŁAŚNIE PREZES ARCHICOMU. i zeznania w sądzie cywilnym jak i karnym i dowody jednoznacznie to potwierdzają. a asesor dbała, by o tym nie wspomnieć ( z Andrzejem J nie łaczyły nas żadne umowy, na umowch na obrazki powoływalismy sie na ustawe o prawach autorskich i tylko w tym zakresie pozwalalismy na korzystanie z praw autorskich...więc, jakby, nikt prócz prezesa któwy niezbywalnych pr autorskich nie kupił bo sa niezbywalne a je przekazał, nie mógłby być winny, lub współwinny, chyba, ze zginą umowy, dlatego zostały uwierzytelnione, razem z rachunkami w wielu urzedach...)

Sąd Odwoławczy z zawiadomienia o przewlekłosci radosnie wydał postanowienbie swiadczace fałszywie jakobym skarzyła prokurature w zw z...umorzonym dochodzeniem 1Ds 1743/11 a nastepnie jeszcze napisal ze nie ma sobie nic do zarzucenia

sprawdziłam w aktach okazało się, ze Sąd Odwoławczy dostał 2 kartki tylko ksera mojego pisma ( ukryto załaczniki wyraźnie wskazujące czego dot treść), Prokuratura Wrocław Stare Miasto powiadomiła Sąd podkreslając wyraźnie przeklęty Ds ( jakoś w piśmie jest wyraźnie, ze go to nie dotyczy) po czym uzasadniła, ze nie moge sie żalić na umorzone uzasadnienie ukrywając tym TREŚĆ ZAŻALENIA.

rozbrajajaca szczerość Prokuratury Wrocław Stare Miasto mnie rozśmieszyła... oto ona ( niby art 276 kk ukrycie zgubienie dokumentu....a jakże) dowiedziałm się ciekawej rzeczy MOZNA UZYSKAĆ POSTANOWIENIE NIEZWIĄZANE Z PISMEM OSOBY GUBIAC JEJ PISMO I...POWOŁUJĄC SIĘ NA JEGO FRAGMENT SPRZECZNIE Z PRAWDĄ....NO DZIEŃ DOBRY, CO NA TO CBA? to juz siódme schowane pismo przez...ta prokurature

prokuratura wrocław stare miasto archicom

tymczasem gazeta wrocławska poinformowała, ze ,,Emilia która ukradła Archicomowi 3 mln" została skazana. cóż....od 2010 jakoś dziwnie dostaje podejrzane pisma z wrocławskiego wymiaru sprawiedliwości równolegle z tą, jakże niecodzienna sprawą znikającej kasy z konta archicomu

 

15:10, radkamarcin
Link
niedziela, 24 listopada 2013

parę słów wyjaśnieńw związku z FIKCYJNYMI DOCHODZENIAMIA ,,MOICH" FIKCYJNYCH ZAWIADOMIEŃ prokuratur Rejonowych we Wrocławiu, W WYNIKU KTÓRYCH POWSTAŁ NAWET....WYROK SĄDU ODWOŁAWCZEGO, ODWOŁUJACY SIĘ DO MOJEJ FIKCYJNEJ SKARGI, ZWIĄZANEJ Z FIKCYJNYM TEMATEM DOCHODZENIA. nie pierwszy raz Prokuratura wrocławska sama sobie coś wszcyna, sama sobie pomawia, sama sobie umarza, sama sobie zapomina że grzebała w jakis aktach. I SAMA RYNSZTOKOWO OBRABIA D komuś kto SKŁADAŁ ZAWIADOMIENIE W STOS DO ZUPEŁNIE INNEGO CZASU, PODMIOTU, DOKUMENTU, a jej zagrywki typizuje art 239kk

DNIA 15.11.2013 W SĄDZIE REJONOWYM WE WROCŁAWIU , WYDZIAŁ V KARNY ZAPADŁ WYROK UZNAJĄCY WINNYM W SPRAWIE KARNEJ Z ART 115.1 USTAWY O PRAWACH AUTORSKICH PRZECIWKO ANDRZEJOWI JARODZKIEGO, wyrok nie jest prawomocny jeszcze . SPRAWA KARNA WYNIKAŁA Z SUBSYDIARNEGO AKTU OSKARZENIA , wcześniej dochodzenie w Prokuraturze Wrocław Stare Miasto 1Ds1743/11 dotyczyła wyłącznie Andrzeja Jarodzkiego, ponieważ Prokuratura Wrocław Stare Miasto nie wszcynała nigdy dochodzenia przeciwko Kazimierzowi Śródce ( innego zdania jest Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu, która nie wszczeła z zawiadomienia US dochodzenia przeciwko niemu ponieważ ,,toczyło się dochodzenie w sprawie w Prokuraturze Wrocław Stare Misto")

 

PONIEWAZ PISMA PROKURATUR REJONOWYCH ZAŚWIADCZAJĄCE O MOICH FIKCYJNYCH SKARGACH UKRYWAJACE MERITUM I UZYSKANE NA TYM ORZECZENIA SĄDU ( NIE WIEM ILE TEGO JEST, OSTATNIE ZOSTAŁO WYSŁANE NA NIEAKTUALNY ADRES DO KORESPONDENCJI) ODNOSZĄCE SIĘ DO ,,MOICH PISM", WIDZĄC, JAKĄ TO PRZYBRAŁO SKALĘ I MAJAC W PAMIĘCI 2 IMIONA ( WYMIENIANE W GROŹBACH PIOTR I SŁAWKA) po raz wtóry oznajmiam: NIGDY NIE MIAŁAM ANI NIE MAM ZAMIARU POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWA, PROWADZĘ ZROWY, BEZPIECZNY  I SPOKOJNY TRYB ŻYCIA,  NIE CHODZE PO PROKURATURACH I NIE ,,ZALE SIE BEZZASADNIE NA JARODZKIEGO I PRAWA AUTORSKIE "NIGDY NIE BRAŁAM TEZ UDZIAŁU W POCIAGU DO NIEBA, OBRAZ NA WOSP NIE BYŁ OBRAZEM ,,WG WIZJI JARODZKIEGO"  NIE ZRZEKALAM SIE PRAW DO PODPISU NA UMOWACH Z PREZESEM ARCHICOMU, NIE JESTEM OSZUSTEM PODATKOWYM, rozliczając się z US okazuję DOKUMENTY I RACHUNKI  a nie jakieś opinie prawne przeczące dokumentom

w 2012 roku US przed zeznaniami swiadów zaczął wysyłać poswiadczenia o fikcyjnyej skardze dot. fikcyjnych ,,umów zlecenie", zaraz po zenaniach prezesa przeciw któremu dochodzenie się nie toczy, toczy, który podatek wg prawa skarbowego miał zapłacić, ale ( tu nawiążę dio pisma z UKS antycypujacego wyrok ww sprawy karnej zupełnie na opak i ukrywajacy ze dotyczyła przedmniotów umów)nie musiał, bo tak stwierdził jego prawnik ( a właściwie firmowy prawnik, więc jak niby prywatnie coś zamawiał?)

w 2012 i 2013 roku przeczył ów pan własnoręcznie złozonym dowodom, czy złozonym pod dokumentami podpisom, w 2 sądach w jednym nawet pod przyrzeczeniem.

 

ponieważ działania ,,mecenasa" oskarzonego w sprawie karnej ,,artysty" który mu obrazki ode mnie i kolegi kupił na UMOWY NA NIEZBYWALNYCH PRAWACH AUTORSKICH ( USTAWA O PIT) , NA KTÓRYCH zrzekalismy się praw autorskicj, odsyłajac w tym samym punkcie do szcegółów za wymieniona właściwą USTAWĄ O PRAWACH AUTORSKICH I POKREWNYCH  ( czyli nie zbywaliśmy sie praw niezbywalnych do autorstwa ani , art 49.1 nie nadawaliśmy zadnego prawa do czynienia jakichkolwiek zmian w oryginale). aha jeszce ,,artyty bo wymyslił pociag do nieba" jest obraz oddany na WOŚP ,,pociag do nieba ze swiatełkiem" choć wszystkie zenania, dowody ETC mówią, ze był REWITALIZACJA OBRAZU nie tozsamym

tu typizuje Ustawa punkt o PRAWACH POKREWNYCH i wina ,,artysty" on jest mówj oni malowali podmalówki  jeszcze w świetle opinii biegłego) JES JASNY I TRZEBA BYŁOBY ZAPRZECZYĆ USTAWIE, ZEBY UZNAĆ OSKARZONEGO ZA NIEWINNEGO W TYM WYPADKU  (o...tak sie stało)

a teraz seria ciekawostek. Prokuratura Apelacyjna kazała się zając Okregowej sprawami MOGACYMI I MAJACYMI WPŁYW NA SPRAWE KARNĄ, SKARBÓWKE ETC z art 276 271 i 233 . nie było innych zawiadomień NIE MOGŁA WIĘC PROWADZIĆ INNYCH DOCHODZEŃ szczególnie co do dochodzenia 1Ds1743/11 bo to sprawa karna VK323/12 ( Prokuratura pokazała co potrafi, sad uznał subsydiarny akt oskarzenia)

opowiadanie bajek w sądzie typizowane art 233kk oraz zaświadczanie nieprawdy prze us zwane 271, 276kk PROKURATURA REJONOWA STARE MIASTO nazwała ,,moją skarga dotycząca przewlekłości w e wszeciu dochodzenia do umorzonejgo dochodzenia 1Ds1743/11 i  uzyskała tym pismo zaswiadczajace nieprawdę, jakobym się żaliła prokuraturze na umorzenie, które PODWAZYŁA SĄD KARNY I PROWADZI SPARAWE KARNĄ. jak dzieci, normalnie jak dzieci....kłamczuszki z prokuratury wstydziły się, ze bezzasadnie umorzyły sprawe i poleciały naskarzyć do innego sadiu, zeby tym ukrywać i d komuś po zemscie obsmarowywać???? na to wyglada

ale czadu dała Prokuratura Wrocław Śródmiescie w Śledztwie 3Ds 126/13

dotyczyło działan prokuratury Stre Miasto w uzywaniu.... 1Ds1743/11 i ukrywaniu CZEGO DOTYCZYŁA przed inymi skarzącymi w innych dochodzeniach, przed inną prokuraturą etc.

wię zaprzyjaźniona Prokuratura z art 276kk zrobiła 231kk.

zebarała moje zenania 2 razy.... przy czym pierwsze składane poza Wrocławiem musiały być mało zadowalające., bo za 2 razem prokurator Staroń, w towarzystwie jakiegoś tajemniczego ,,pana Tomka" przez 4 godziny pytała mnie o kolor włosów i wzros osób przyjmujących zawiadomienia ( o zgrozo....a ja z wykazem nazwisk i adresów urzedów gdzie stare miasto bajki pisało) o czym WYSMAROWAŁA 3 STRONNICOWY BEŁKOT  zatajajacy ze kopała w aktach gdzie dowody art 239kk ... opwiadajacy jakobym ŻALIŁA SIĘ NA NIEKORZYSTNY DLA MNIE WYROK W SPRAWIE KARNEJ, MOMI, ZE NIE MAM DO TEGO PRAWA... co za bzdura?

 

wreszcie nie mam nic wspólnego z medialnym amatorskim lansem skierowanym w popularnosć ,,artysty" reklamujacego się wzajemnie z developerem ( kilka lat tej reklamy to wernisaże ,,jego" obrazów) NIE ŁACZYŁA MNIE WSPÓŁPRACA ZE SKAZANYM W SPRAWIE KARNEJ.

 

 

 

 

 

16:48, radkamarcin
Link
sobota, 16 listopada 2013

Sąd Karny wydał wyrok w sprawie VK 323/12 zarejestrowanej z art 115.1 Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych:

 DLA ANDRZEJA JARODZKIEGO

w warunkowym umorzeniu na rok, ale został uznany za winnego... nie nie mam halucynacji, wiem coi słyszałam na ogłoszeniu wyroku 16 listpada.

I MOŻNA TEN WYROK SPRAWDZIĆ W SĄDZIE BO NIE JEST PRAWOMOCNY ALE NIE JEST UTAJNIONY.

więcej! nie zeznawałam w Prokuraturze Śródmieście ,,chaotycznie" na temat niekorzystnego dla mnie wyroku w sprawie VK 323/12 w oparciu o akta Ds3881/10 i 1Ds 1743/11 przed 5 listopada br- zeznawałam o ginĄcych dokumentach i poswiadczaniu nieprawdy przez prokurature stare miasto... aha nie skaładałam skargi na umorzone dochodzenie 1Ds 1743/11 czego wynikiem był wyrok sadyu odwoławczego. to Prokuratura Rejonowa posze fikcje literacką....zeby udowodnic ze tej sprawy nie było, ze wyroku nie było....hm... ciekawe czy sad POTWIERDZI FIKCYJNA TRESC DOKUMENTÓW ZW Z OBRAZAMI)

myślałam, ze pomyliłam sale: za ,, nieoznaczenie nazwiskiem Stachura" nastepujacych obrazów  ( a pominięciem ,,Pociagu do Nieba ze Światełkiem")w punkcie 11 umów z prezesem Śródką?  gdzie jest wyraźnie ze się zrzekam praw autorskich i ze dot to Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych  (czyli ZRZEKAM SIE TYLKO W JEJ RAMACH PRZECIEZ NIE MA TAM ZAPRZECZENIA)

a ,,pociąg do nieba ze światełkiem"? 

czy okaze się, że ,to Andrzej jarodzki był autorem koncepcji pociag do nieba" a to, ze obraz na WOSP na inny temat inne przeznaczenie ,że jest REWITALIZACJA IKONOGRAFII  a hitlerowska lokomotywa słuzy tu bezwzglednie dobremu orkiestrowemu światełku, opinia biegłego, zostana pominęte?

jesli jeszce raz fałszywie sąd lub jakaś prokuratura połączy moje nazwisko z IDEĄ INSTALACJI PT ,,POCIĄG DO NIEBA" to złożę do Sądu W Oswięcimiu ( gdzie jestem zameldowana i gdzie w Prokuraturze znajdowałam wyłącznie takie, do tego kompletne treści mojego autorstwa, jakie składałam) WNIOSEK O ZMIANĘ IMIENIA I NAZWISKA. i powołam TYCH PRZEDSTAWICIELI PRAWA KTÓRZY MOJE NAZWISKO WIĄŻĄ Z TYM CZYMŚ! niech zeznają czym dla nich jest ta rzeźba i jakie budzi skojarzenia. niech wyrażą zachwyt, to pomoze mi uwolnić sie od nazwiska które stało się dzięki takim zachwytom wyzwiskiem... i mieć wreszcie świety spokój !!! aha i moze Prokurator Rejonowy Wrocławia Stare Miasto zezna, zaczynajac od tego....co dzieje się z zawiadomieniami,telefonogramami etc które trafiaja do jego Prokuratury

i niech zeznają ,że jest tożsama z REWITALIZACJĄ IKONOGRAFII . tak...niech to zrobia w tkzw ,,Mieście Pokoju" i niech jeszcze za prezesa pozwem powtórza, że przyataczanie swiatopoglądu Ratzingera ( który go wyraził w Oświęcimiu współfundując Świątynię Pokoju (tym samym ,,rewitalizując" ikonografię zw z holokaustem) jest ,, łamaniem norm społecznie przyjętych"

poświęcę własne nazwisko, które od kilku lat i tak służy poświadczaniu nieprawdy ( przeciez prezesa Archicomu nie zmusze do sprostowań...w tutrejszym Sadzie Odwoławczym nawet, nie bez pomocy Prokuratury, powstaja wyroki sprzeczne z zawiadomieniem....a omijające jego nazwisko), ale paru Prokuratorów (mam nadzieje nie Sędzia) zostana poddani ocenie moralnej. na neutralnym gruncie.

czeka mnie jeszcze masa takich wydarzeń. czeka mnie UZASADNIENIE SADU  które, zanim się odwołam  ...

czekaja mnie jakieś parawy wynikajace z WYROKU POWSTAŁEGO W WYNIKU POZWU NA PODROBIONYCH CHAMSKO MOICH PODPISACH bo Prokuratura przetrzymała ( a moze znowu zapodziała) moje zawiadomienie! na poczcie czeka mnie jakis pozew. ZJEDZĄ MNIE, BEZBRONNĄ, BO Prokuratura Stare Miasto...przecież ona moze niszcyć ludziom zycie....nie wolno sie bronić ...

w ciagu ostatnich kilku lat zrozumiałam dlaczego WROCŁAW jest taki prowincjonalny. kazdy kto mysli, ze tu panuja jakieś prawa etyczne, moralne lub karne, a nie dziki zachód... w końcu ucieka na drugi koniec Polski lub świata, a jego poczucie estetyki jest poszarpane ranami nie do zagojenia.

wlecze się za takim człowiekiem czarny PR szarpanie i opluwanie. w moim wypadku? NAJWIĘKSZĄ OBELGA JEST TA LEGENDA JAKOBY PROWINCJONALNY MALARZYNA BYŁ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ZWIĄZANY ZE MNA ZAWODOWO. 

 

 

 

 

19:28, radkamarcin
Link
poniedziałek, 11 listopada 2013

DNIA 15.11.2013 o godz 13.30 w sali 43 Sąd Rejonowy we Wrocławiu , Wydział V Karny (sala 43) ogłosi wyrok z art 115.1 Ustawy o Prawach Autorskich i Pokrewnych przeciwko Andrzejowi Jarodzkiemu. NA TYLE POZWOLIŁA PROKURATURA WROCŁAW SATRE MIASTO tylko w tej sprawie umarzajac 2 krotnie (w międzyczasie wygrałam w sądzie z Prokuraturą) z SYBSYDIARNEGO AKTU OSKARZENIA.

Oskarżenie dotyczy fałszerstwa - kradzieży Praw Autorskich 18 obrazów, które wykonane zostały na umowy o dzieło (na obrazy) z Archicom ( za US) podpisane i płacone przez prezesa Kazimierza Śródkę.I BYŁY TO JEDYNE UMOWY ( 2008) JAKIE KIEDYKOLWIEK ZAWIERAŁAM Z FIRMĄ.

mam wrażenie, ze stałam się ,,hippisem z Krzeszowic2" ( ktos pamięta jak CBA z Prokuraturą pokazywało dumnie ,,szefa mafii paliwowej" którego nazwisko.... figurowało na papierach?) albo innym kozłem ofiarnym rzuconym na pożarcie Prokuraturze i Urzedowi Skarbowego. Układzik zamknięty czy SPRYTNI PRAWNICY DEVELOPERA którzy przedkładając ,,na krzyż" dokumenty uzyskane w wyniku poswiadczania półprawd lub nieprawdy, przedstawiając ,,na krzyż" fikcyjne informacje przed sądami Prokuraturami... ZROBILI TAKI KONTROLOWANY BAŁAGan

nie mam szans, stałam się niewygodna. TRZEBA ZE MNIE ZROBIĆ KOMPLETNA WARIATKĘ, AFERZYSTKĘ, OSZUSTKĘ, co zresztą ,,buduje się" jak w niezłym horrorze w aktach.

ale to inna sprawa. Do Prokuratury poszłam w 2010 roku razem z Marcinem Wieczorkiewiczem, gdy Archicom reklamując Andrzeja Jarodzkiego jako ,,artystę" używał nie tylko tych obrazów jako ,,obrazów artysty" , aale i.... obrazu który był REWITALIZACJĄ POMYSŁU POCIAGU DO NIEBA

Już od 2009 roku rozpowszechniano kalumnie, jakobym ,,była pracownikiem malarz w jego (mitycznej) pracowni i malowała podmalówki prawie pod podpis (czyli fałszerstwo) na takie umowy (fikcyjne) biorac udział w Pociagu do Nieba ( powstawał min w czasie gdy pracowałam w innych realizacjach... łakomy kąsek do portfolio ,,malarzyny" jakoby ,,był moim szefem i mnie wypożyczał")

NIGDY NIE BRAŁAM UDZIAŁU W ,,POCIAGU DO NIEBA"  służyć poswiadczeniu nieprawdy maja ,,pozwy z art 212" gdzie archicom na kilkudziesięciu stronach obarcza mnie niezwiązanymi ze mna pracami( hm... osoby realnie je wykonujace na krzyż twierdzą, że ,,to ja") a następnie: że jestem autorem stron opinii pism ,,szkalujacych firmę i rodzinę malarza" ( i tu tez jak sie okazuje, żąda się potwierdzenia mało, ze fikcyjnych dokumentów, przeczenia prawdziwym, to jeszce przepraszania za ,,kalumnie" zw np z przetargami, uwierzytelnia legendę i dokumenty KTÓRYCH NIE PODPISYWAŁAM ale ujęcie ich w wyroku sadu miałoby temu zaprzeczyć.

okazało się, ze:

- pisma z UKS poświadczają nieprawdę, min o ,,moim zaangazowaniu w pociag do nieba" i przytaczają fikcję pokrywajacą się z późniejszymi zeznaniami... takze o fałszywej treści ZAŻALENIA DO PROKURATURY MOJEGO I KOLEGI

- Prokuratura w Oswięcimiu zapytała tę we Wrocławiu (działając z zawiadomienia US ale przeciw Prezesowi i Archicom) o dochodzenie we wro i w swietle telefonogramu ukryto bezsprzeczne dowody łączace z nazwiskiem i firmą.... informujac ze dotyczy tylko malarza

-Prokuratura Wrocław Stare Miasto nigdy nie wszczęła postepowań zw z dokumentami, odmawiała powołania jako dowodów...US, w końcu napisa.ła Odę do Fałszerstwa wartosciując i opisujac naszą ,,współpracę ze znanym artystą" mityczną w uzasadnieniu.

-Sąd Karny musiał z Aktu Oskarzenia wykluczyć Prezesa, bo ...Prokuratura nigdy nie wszczynała...

mimo wyraźniego wskazania w zeznaniach i malarza i prezesa) gdzie sa DOWODY Sąd zapytał Archicom, uzyskał informację, ze malarz obrazy sprzedał i uwierzył bez OKAZANIA RACHUNKÓW

na rozprawach pojawiali się członkowie promocji ,,Pociag do Nieba" i przekonujaca UWIERZYTELNIALI LEGENDĘ o mojej....pracy a potem o tym ze ja (udajac kilkadziesięt osób- realnie majacych nazwiska i Pesele, nawet czasem skarżących do prokuratury) wnoszę bezzasadnie wiele skarg i szkaluję firmę.

DOPIERO PODCZAS ZEZNAŃ CIESZACYCH SIĘ NIEPOSZLAKOWANA OPINIĄ  , CZUJAC SIĘ JAK SKAZANIEC OKRADZIONY Z TOŻSAMOŚCI I SKAZANY NA ŚMIERĆ CYWINĄ JUŻ DAWNO TEMU zrozumiałam, ze moje nazwisko/ dane osobowe jest uzywane jakO dyżurny czarny charakter. że us temu zaprzeczyłby, kogo to obchodzi ,,szanowani" zeznaja nieprawde, wystarczy

równocześnie usłyszałam,,tse tse tse windykacja jest skuteczniejsza niż sady" i... zarówno ja i świadkowie zaczelismy być zasypywani ,, wyrokami komorniczymi opartymi na przedawnionych lub podejrzanych długach"

dotarłam do akt mojego ,,wyroku" pozew osoby wiązanej tylko pełnomocnikiem ... występujacym naprzemiennie z autorem tstse...  były tam kserowane moje podpisy na umowach... potwierdzone za zgodność z oryginałem... przez pna radcę Onihimowskiego. i opis NIEISTNIEJĄCEJ UMOWY. 11 tysięcy, RADOSŁAW STACHURA. zarządałam przywrócenia termonów (przecież nie mogłam sie odwołać, na wyroku nie było moich danych ani PESEL) Sąd.... ,,sprostował omyłkę sądową" i....20 listopada jest 2 rozprawa OPIERAJACA SIE NA WYROKU NA SFAŁSZOWANYCH PODPISACH  ( z informacji świadków podobnie wygladały ich ,,przypadkowo zbieżne czasowo" i w ich US można na pewno znaleść nr spraw)

po kilku latach gdzie ROZPOWSZECHNIANIE NIEPRAWDY...LEGENDA STAŁA SIĘ WIEDZĄ PUBLICZNA  ( znana jak sie okazało nawet Pokuratorowi Aelacyjnemu), gdy pracownik US poswiadczał fałszywą treść umów po zeznaniach prezesa, gdzie Prokuratura informowała ( innych skarżących czy zainteresowanych a nawet Sąd Odwoławczy) fałszywie lub jako ,, niezwiązane z prezesem i firmą) miałam dość.

Prokuratura Apelacyjna 26.03.2013 dostała 3 zawiadomienia: w zw z fałszywymi zeznaniami 2012 i 2013 roku Prezasa z imienia i nazwiska wymienionego, z elastycznie zmieniajacymi treść umowami w pismach US oraz z UKRYWANIEM DOWODÓW I MATACTWAMI W SPRAWIE PROKURATURY WROCŁAW STARE MIASTO. Prokuratura Wrocław Śródmieście ,,wszceła" costam, ale NIE POWOŁUJE DOWODÓW WSKAZANYCH wiecej.... broni sie przed nimi ograniczajac w czasie dochodzenie ( dot Ds: 3881/10 potem 1743/11 TE AKTA SA DOWODAMI W SPRAWIE KARNEJ)

mimo wielokrotnych próśb, pism nie uzyskałam z Prokuratury Okręgowej odpowiedzi CO Z ZAWIADOMIENIAMI KTÓRE WG PISM POSZŁY DO STAREGO MIASTA, wiecej  CO STAŁO SIE Z PISMAEM Z 2012 PRZESŁANEGO PRZEZ CBA DO NIEJ( nazwanego....zw z Ds 1743.11 Ds 3881/10 !!!!! choć odnoisiły sie do 2012 przede wszystkim!)i dalej do P Stare Miasto.

we wrzesniu zostałam zbombardowana pismami Prokuratur (ponizej) które NIC NIE WNOSZĄ, NA NIC NIE ODPOWIADAJĄ nie wymieniają nazwy firmy nazwiska prezesa i kręcą się woków.... TYCH DSÓW!!!

wezwano mnie do P Śródmieście na uzupełnienie zeznań. resztką sił powtórnie opowiedziałam , podajac Dsy i wskazujac dowody,. PO CO? była tam Nowa Pani Prokurator ( panią Szymanik zastapiła pani Staroń) jednak DOCHODZENIE DOTYCZY WYCINKA więc ona nie moze sie zajmować resztą!!!! po wyjściu z Prokuratury naprawdę się zastanawiałam po co Prokuraturze te zeznana po raz 2?

 dostałam wyrok Sądu Odwoławczego!!!!! zgłosiłam przewlekłość działań Prokuratury Wrocław Stare Miasto w zawiadomieniach!!!!! WYROK ODNOSIŁ SIĘ DO ,,bezzasadnosci mojej skargi zw z art 115.1 i Ds 1743/11 Ds 3881/10, poniewaz umorzono w 2011!!!!" a zażalenie: w zw z: art 233kk Kazimierz Śródka oraz 271/276 kk Urzednika Urzedu Skarbowego (2012- 2013) po co? czyżby pismo miało być ,,dowodem" że rozprawy/ sprawy z art 115.1 wynikajacej z pozwolenia Prokuratury Wrocław Stare Miasto NIE MA? (poniżej)

do dziś nie przyjęto ( nie rozpatrzono nie powołano dowodów nie odrzucono) pism, które zawiadamiały o przestępstwach.... A KTÓRE TO FAKTY PRZEINACZA POZEW Z CYWILNEGO I ZEZNANIA PREZESA I OSÓB ZWIĄZANYCH Z POCIAGIEM DO NIEBA. pisma trafiąją do Prokuratury Okregowej, nastepnie rejonowe albo gubią i domyślają się przed ofdwoławczym albo piszą jakieś bzdury antycypujac wyrok

- sprawy kradziezy praw autorskich/ passerstwa Prezesa który umowy na obrazy podpisał, zapłacił netto, po skardze ze unika podatku wysłała coś...czego wynikiem jest ,,legenda " przepisana przez US  (sam by sobie tego nie wymyslił, a ja niczego o takiej treści nie wysyłałam!)

- sprawy poswiadczania fikcyjnych dokumentów w treści, czasie i mojego fikcyjnego udziału w ,,projekcie"

- sprawy wykorzystywania mojego zdjęcia w promocji Pociagu do Nieba ( nie pozwalałam ani Jarodzkiemu ani Stanisławskiej na robienie sobie zdjęć!)

- sprawy poświadczania nieprawdy przed Prokuratura, Sadem

- sprawy poswiadczania fikcyjnych ,, bezzasadnych skarg mojego autorstwa" skarg (min ,,pominięcie przetargu")

- sprawy wysłania ,, wiarygodnego dokumentu, ze łamię orzeczenie sądu o usunięciu fragmentów) bloga " przed 20.10.2013 przesłanego do AGORY

- sprawy UMORZENIA śledztwa zw z niszceniem zabytku i prawami autorskimi do pomnika ( ,,artysta" zeznawał wielokrotnie ze żadnych umów nie podpisywał, jak więc ,,jego autorstwa" pomnik postawił Archicom wspólnie z miastem za min publiczne pieniadze) P wrocław Stare Miasto odpisała w kontekście, ze.... ,, dochodzenie z art 115.1 z zawiadomienia pani Stachury już się toczyło, zostało umorzone" i był to powód bym nie została powołana na świadka i nie wskazała ww z sadu  PRZECIEZ JA NIE SKARZYŁAM PRAW DO POMINKA,

- sprawy GDZIE TRAFIŁY ZAWIADOMIENIA WSKAZANE PRZEZ PROKURATURE APELACYJNĄ, które zastapiono aktami Ds 1743/11 3881/10 w sprawie???

z całosci wynika, ze GDYBY SĄD ZGODNIE Z PRAWDZIWYMI UMOWAMI, FOTOGRAFIAMI I ZEZNANIAMI ZAPRZECZYŁ LEGENDZIE ,,MOJEJ PRACY U MALARZA" i orzekł ZGODNIE Z AKTEM OSKARZENIA  że prawa autorskie , mecenat artysty straciłby ,,dyżurny czarny charakter"

Gdyby wreszcie Sąd oparł się na OBSZERNEJ OPINII BIEGŁEGO  w zw z prawami pytania Obrońcy były bardzo pokrętne, pytano ogólnie o indywidualny styl, jednak Biegły nie widział w Oskarzonym wybitnego twórcy nowego stylu wreszcie ZEZNANIAMI   biegłego, moimi, swiadków pod przysięgą ( w tym Marcina) oraz świadków związanych z Pociagiem do Nieba, wyzyskujacym nieskładnie moje nazwisko w ,,udziale w pociągu do nieba" gdy w Sądzie Cywilnym i Karnym znajdują się umowy czy korespondencja z TYMI NAZWISKAMI WYKONUJACYMI wymieniane prac

TO... ,, MUSIELISMY OSTRZEGAĆ PATRONÓW, ZASWIADCZAJAC SZEROKO NIEPRAWDE I ZYZYSKUJAC ELASTYCZNIE NAZWISKO , ZEBY UCZYNIĆ JA KOMPLETNIE NIEWIARYGODNĄ I UKRYĆ BÓGWIECO" SKAZUJAC MNIE NA SMIERĆ CYWILNĄ, SPRAWIAJAC, ZE MOJE NAZWISKO STAŁO SIĘ WYZWISKIEM, NADAJAC NOWA TOŻSAMOŚĆ, CHARAKTER, PORTFOLIO"

byłoby jedynym dowodem, że nie jestem tym, kogo ze mnie zrobiono. mogłabym sie bronić, wskazując, co wyprawaia Prokuratura Wrocław Stare Miasto w obronie ,,sznowanych o nieposzlakowanej opinii"

SĄD MOZE JEDNAK OPRZEĆ SIE NA ZENANIACH I OSTATNICH ZDANIACH OBRONY:

- ŻE CAŁY SĄD CYWILNY TO DOWÓD, WAZNY, ZE ja szkaluję rodzine malarza, ze podstępnie podsunęłam ( prezesowi spółki giełdowej) umowy ON NIE WIEDZAC CO PODPISUJE 8 RAZY W CIĄGU 7 MIESIĘCY PODPISAŁ , ZAPŁACIŁ a następnie ktoś naopowiadał bajek Urzedowi Skarbowemu ( no ale obrona o tej czesci akt nie wspominała) SĄD ODRZUCIŁ DOWÓD dość enigmatycznie stwierdzajac, że wystarczająco buduje obraz naokoło sprawy ta sprawa  Sąd przegladał akta cywilnego, wie, ze NIE UDOWODNIONO ŻADNEGO Z OSKARZEŃ)

utopiono mnie w błocie, ukradziono mi tożsamość. 

będzie to oznaczało, ze  W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI WYROK MOZNA ZAMAWIAĆ JAK ULOTKE REKLAMOWĄ.

że podpisujesz umowe, a potem sie dowiadujesz ze ona jest nieważna bo FACET ZARZADZAJACY MILIONAMI I SPRZEDAJACY LUDZIOM MIESZKANIA, BA PREZES SPÓŁKI GIEŁDOWEJ może stwierdzić, ze NIE WIEDZIAŁ CO PODPISUJE, NIE PRZECZYTAŁ, MYŚLAŁ ZE PŁACI ZA CO INNEGO klikajac przelewy z tytułu wykonania tych umów!

CO JESZCZE SIE WYDARZY? ile oskarzeń, ile pism wyzyskujacych moje nazwisko i te przeklete DSy wysle Prokuratura, US? ile długów( ile zobacze kser moich podpisów z potwierdzeniem za oryginałem) czy PROKURATOR GENERALNY, podobnie jak Apelacyjny już wie, ze ja niepowazna jestem bo CHODZI TYLKO O OBRAZKI? ile ,,donosów" i ,,ostrzezeń" z moim nazwiskiem zasłaniajacym inne osoby , z pieczątkami URZEDÓW PAŃSTWOWYCH  lub wynikajacych z ,,informowania na krzyż półprawda lub legendą" będzie kolportowanych?

czy Porczyński świadomie wylansował kolekcję fałszerstw pod patronatami najwazniejszej osoby dla Polaków? nie! ale kare poniówsł. czy jarodzki świadomie WYSTAWIAŁ NA WERNISAŻACH NIESWOJE OBRAZY i informował wraz z developerem- mecenasem fałszywie o fikcyjnych umowach ( takze US dostał baaaardzo dziwne pismo, podobnie ,,ostrzegano empik" i powiadamiano o fikcji z wyzyskiwaniem mojego nazwiska)

CZY SĄD SPRAWE PROWADZONĄ Z ART 115.1 ( fałszerstwo karane jest tez z art 270.1!!!) oprze się na BAJKACH OPOWIADANYCH I SPISYWANYCH przeczacych dokumentom i fotografiom?

NIE ZDZIWI MNIE TO. PRZECIEZ WYROK FEROWANO KILKA LAT TEMU za kazdym razem unikajac uzycia nazwiska osoby podp na umowach UNIKAJAC OKREŚLENIA ROKU W KTORYM OBRAZKI POWSTAŁY I ZE CHODZI O OBRAZKI NIE O RZEZBE Z 2010

dus MUSIAŁBY SIĘ WYTŁUMACZYĆ SKĄD WZIĄŁ PISMO SPRZECZNE Z DOKUMENTAMI ...

itp itd

że ,,ja jestem niepoważna bo o tym swiadczy sprawa z art 212 ( skierowana po wniesieniu do prokuratury skargi :D)

że , wreszcie, uroczym usmiechem obrony ,, ja nie mam żadnych praw, a juz autorskich w ogóle, bo nieskazitelny pan prezes podpisał pełnomocnictwo na kilkadziesiat stron oskarzeń, a żadnego nie potrafił uwiarygodnić, w końcu oświadczając, ze całości nie czytał, nie pamięta, nie wie etc..."

SEKRETARIAT SĄDU - POKAZAŁAM ,,WYROK Z SADU ODWOŁAWCZEGO", POPRAWIŁ pomyłkę ( sprawy nazywano z art 115.2 i bład ,,w komplecie" potwierdzał bajki o umorzeniu)

ale akta Prokuratury ( o....tu na ,,moja zgode na zrzeczenie sie praw autorskich niezbywalnych przywołuje obrona WBREW TREŚCI DOKUMENTU, kłamie, ze w blogu ja twierdze ze obraz na WOSP powtal w 1994 i załącza... DOWODY  to juz szczyt chamstwa- uwierzytelnianie fikcji odrzuconej przez cywilny!!!) znajduja się za rogiem.... w Prokuraturze Wrocław Stare Miasto ( hm... tak sądzę, widział je Sędzia z Odwoławczego, podobno, przeciez dostał je w sprawie zażalenia na przewlekłość z 2012/2013)

co ja znajde w tych aktach?

CZY SĄD KARNY JEST SĄDEM? CZY OPRZE SIĘ NA FAKTACH, DOKUMENTACH I PRECYZYJNEJ W TYM WZGLĘDZIE USTAWIE  czy na fikcyjnym ,,nadzorze nade mna " malarzyny.... wbrew dokumentom? czy poda rok i DANE PRZEDMIOTÓW OSKARZENIA? wyrok zostanie wydany w tydzień po rozprawie. byłby niezgodny z marketingiem developera  to umowe na niego opiewalo rozpowszechnianie legendy z moim nazwiskiem) czy SĄD NIE POWOŁAŁA SKUTECZNIE DOWODÓW bo wystarczyły dokumenty, czy by stwierdzić, ze ich NIE MA...?

 

 

 

 

 

 

16:32, radkamarcin
Link
piątek, 01 listopada 2013

czy ja wspominałam, ze ProkuraturA nazywa wszystko co ma mój podpis ,,zawiadomieniami związanymi z dwukrotnie umorzonymi postepowaniami Ds3881/10 i Ds 1743 w czerwcu 2011 roku? ze tresć tego zawiadomienia OKRAJA DO 115.1 PRZECIW aNDRZEJOWI jARODZKIEMU ale nie wspomina , że dot. 19 obrazów a 2 osoby składały zażalenie? że zdarza jej się uzasadniac powoływanie mnie na świadka (w innej sprawie zw z PRAWAMI AUTORSKIMI) jako bezzasadne umorzeniem tych postępowań (jakby niby to dochodzenie dot ,,pociągu do nieba" CO JEST NIEPRAWDA BO TAKIEGO ZAŻALENIA NIGDY NIE SKŁADAŁAM W ZW Z art 115.1 i KONCEPCJĄ? ż

TO JUŻ NAWET NIE JEST SKANDAL. 70 dni po zaginięciu w czarnej dziurze ODREBNYCH ZAWIADOMIEN O PRZESTĘPSTWIE napisałam, do czego mam prawo, ze żadam ukarania Prokuratury Wrocław Stare Miasto za przewlekłość! załączyłam kopię zażalenia, które utknęło w Prokuraturze Wrocław Stare Miasto (wg pism ponizej powinno mieć pieczatki Apelacyjnej i Okręgowej) KILKAKROTNIE PRZYTACZAJAC CZEGO DOT I, ZE TYMI PRZEKLĘTYMI DSAMI ZAJMUJE SIĘ Prokuratura Śródmieście , a zawiadomienia ktorych pismo dotyczy zw jest z 2012 i 2013 rokiem (nie, jak Dsy 3881/10i 1743/11). tak na wszelki wypadek, SĄD ROZPATRZYŁ FIKCYJNA SPRAWĘ NA PODSTAWIE PRZESŁANYCH PRZEZ TA PROKURATURĘ.... INNYCH AKT!!!!!!!!!!

to po prostu trzeba przeczytać. juz nie mam siły sie odwoływać to jest FABRYKOWANIE FIKCYJNYCH ,,MOICH ZAŻALEŃ" i beszcelne robienie ze mnie idiotki przez PROKURATURE WROCŁAW STARE MIASTO ...

tekst tego SKANDALU czyli zamotania przed Sądem trzeba przeczytać :D

tu odpowiedź, KOMPLETNIE NIEZWIĄZANA Z PISMEM CZY SKARGĄ.

a teraz pytanie: dlaczego Prokuratura Wrocław Stare Miasto nie przesłała pisma z 20.06.2013 tylko akta sprzed kilku lat z MOIM NAZWISKIEM?  ano czy moze aby Prokuratura MA TO PISMO z 26 marca 2013? bo do ZGUBIENIA TEGO NA KTÓRYM OPIERA FIKCYJNĄ MOJĄ SKARGE ROZBRAJAJĄCO SIĘ PRZYZNAJE

 

 jak widać....

wszystko brzmi jakby Archicom, którego prezes OPOWIADA POD PRZYRRZECZENIEM w sądzie o fikcyjnych umowach, wyzyskuje sobie moje nazwisko i GRUPA FIRM JEGO RODZINKI.... KTÓRA wlazła na rynek giełdowy właśnie w wyniku ,,pozytywnej kontroli us" W ROKU GDY PODPISYWALIŚMY TE UMOWY BYLI....nietykalni

AHA.... CZY AKTA ZOSTANA PODMIENIONE? PO TYCH PISMAMCH....HM WIEC KORZYSTAJAC ZE BYŁY W SĄDZIE SKOPIOWAŁAM JE na co dostałam zgodę Sądu :D

zostały umieszcone (całe, z zenaniami prezesa malarzyny przytaczanymi przeczącymi meilom ,,dowodom" i wszystkim innym) w tkzw ,,chmurze" jesli cos mi się stanie lub Prokuratura... doprowadzi do powstania kolejnej fikcji WSZYSTKIE AKTA ZOSTANA JEDNYM KLIKNIECIEM NIE PRZEZE MNIE) UPUBLICZNIONE... ZDJECIA OCZYWISCIE NIEMODYFIKOWANE ELEKTRONICZNIE.

co mi sie moze stac? jesli linki trafia pod adresy.... GDZIE WYSYŁANO POTWIERDZENIE FIKCJI?

juz nic. zabrano mi imie nazwisko, zabtrano mi mozliwosc normalnego zycia. TAKIMI AKCJAMI JAK WYZEJ. to ma charakter STALINOWSKIEGO ZNECANIA SIE NAD NIEWYGODNYM ŚWIADKIEM i odbieraniu mu wiarygodności. iroinicznie....naprzeciwko Prokuratury stoi Pomnik Rotmistrza Pileckiego... hm , czy to jakiś...znak, symbol, ze nic się nie zmieniło?

a tu Zbig Rybczyński, OSCAR i CeTa. hm...facet ,,wrabiany" przez Prokurature i US? za co? bo... nie chciał przyzwalac na ,,lewe interesiki w zw z dotowanym centrum". z całym szacunkiem, powiedział cos niesamowitego. on ma Oscara, ale zwykłego człowieka mozna po cichu zniszczyć w chwilę i zrobić z nim wszystko. On ma OSCARA więc mógł słuzyc jako słup/ twarz....wokół której działy się rzeczy

dzieki. warto posłuchać...to dotyczy BRANZY KULTURY 3 godz

http://www.youtube.com/watch?v=JYmJwBLKXks&feature=youtu.be

tu krótko o meritum. słuchałam i myslałam ,,dlaczego to wszytstko zawsze wg tego samego scenariusza?

http://www.youtube.com/watch?v=l4h_tgcvmJM

 

 

21:10, radkamarcin
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5